Ce tableta sa aleg?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

am inteles ca nexus de la google nu e rea.
procesorul, cel putin, clar e superior.


Asta o am eu, Google Nexus7. E destul de buna si o folosesc in mod curent dar internetul merge numai cu WiFi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

si eu, ca si freedelia, am avut iPad pana acum, cel vechi fara camera, si sunt f multumita de el.
tine minte ca mi se parea o exagerare a sotului cand a cumparat- o,mai ales ca avea si Mac Book, insa in perioada cand alaptam noaptea, a fost de o mie de ori mai buna decat laptul care facea zgomot, si de atunci am trecut- o pe numele meu.
anul asta mi- a adusmosul iPad- mini, asta pentru ca in ultimul timp, am ajuns sa ma bat pe el, cu cea pe care o alaptam .

in concluzie, eu folosesc doar net, mai vad cate un film pe vplay, messenger, si inca vreo cateva aplicatii si e f bun ca si memorie, desi al meu are 32 acum. cel vechi avea 16 si am si multe jocuri in el, in asta nu am mai descarcat.
si nici 7 inch nu mi se pare mic, este mai mult decat suficient, pca ai posibilitatea sa maresti rezolutia ecranului , daca nu vezi , este super si il iau cu mine in geanta peste tot ptr ca este fix cat o agenda.

traiasca merele! ( apple)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Eu am una noua de vanzare, cu factura, e drept ca e model mai vechi, un Archos. Pur si simplu n-am folosit-o.

Mergi la inceput