Brumarei si craciunite de nov-dec 2011 (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Si mie mi s-a parut ca intelectul meu s-a naruit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Neatza!

Dau eu o .
Eu m-am blocat ieri de spate, si acum ma doare in partea stanga si nu pot sa las greutate pe el... Am dus-o pe Sofia in marsupiu si cumva am scrantit ceva...

In rest, ce mai ziceti, cum mai sunteti?

O zi buna va doresc!


Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Buna fetele,

Multumesc pt cafea Dia , si pentru ca mai scrii "sa nu moara subiectul"

Imi pare rau ca n-am mai postat, dar sunt atat de aglomerata si la servici si cu pregatirea de ziua Mayei ( maine e ziua ei dar petrecerea sambata )

Cadouri, tort ,organizare,invitati,sedinta foto........... sper sa iasa frumos pt ca m-am straduit mult.


Vladut e in perioada tezelor...pfffff

Pe deasupra am fost invitati ( eu si sotul meu lucram la aceeasi firma) la botezul fetitei sefilor mei .....pe 1 dec ( adica cand am eu petrecerea Mayei).......

Anyways.....
A mea nu fuge (inca) cand ii schimb scutecul.......dar urmeaza

Intelectul meu.......pffffaaaaa ,cred ca am ramas cu acel singur neuron din timpul sarcinii . Eu care m-am mandrit intotdeauna cu memoria mea impecabila......acum uit si ...........sa schimb scutecul Mayei seara la culcare, sau uit ca mi-am aprins tigarea si imi mai aprind una....

La baita ii place mult, tot in cada mare ii fac si eu, cu suport ,inca nu se ridica

Craciunul o sa-l facem la noi acasa dar o sa vina si mama mea si sora mea ,deci...in familie
Sunt curioasa la reactia piticei cand o sa vada bradul si cadourile .....de-abia astept

Cam atat........

m-a lasat "intelectul"



Va pup pe toate.....


Sunt obosita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rania_s spune:

Buna seara fetelor.Ce mai faceti?Noi suntem bine sanatoase,cam greu sa tin ritmul cu ea,umbla peste tot.Intelectul meu sa cam naruit,rau de tot,uit repede.Noi de sarbatori suntem aici,vom vedea ce vom face.VA DORESC UN SOMN LINISTIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Deci a fost genocid printre neuroni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

LA MULTI ANI MAYA!! SA FII SANATOASA SI SA AI O COPILARIE FERICITA!!

LA MULTI ANI TUTUROR ANDREILOR SI ANDREELOR, MARI SI MICI!


Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_78 spune:

Buna dimineata mai pe la pranz.

La multi ani Maya Alexandra sa cresti mare, sa fii sanatoasa, sa ii asculti pe parinti si sa ai si macar un dram de noroc!!!
La multi ani puiului meu.
La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor.
Si azi dau de baut si de mancat.
Party


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Buna dimineata fetele mele dragi

In primul rand ( cu intarziere)

La multi ani Printesa mea mica dulce Maya!
Sa fii sanatoasa ,bucuroasa,norocoasa,fericitasi sa ai parte numai de lucruri bune si frumoase si sa ne bucuri mult mult timp de acum inainte.
Iti multumesc ca m-ai ales sa-ti fiu mama. TE IUBESC!




La multi ani Andrei! Iti doresc tot ce i-am dorit si Mayei......
La multi ani Andreea!

La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor pentru ziua de ieri.

La multi ani Romania!


Imi cer scuze ca n_am putut intra ieri , dar am fost foarte ocupata....

Azi urmeaza alta petrecere.......

O sa va dau detalii luni ( de la servici)

Va pup si va multumesc pentru urari.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Neatza!

anyone? Eu am servit-o deja, ca e ploioasa si mohorata vremea la noi...

Am fost in weekend in vizita la Cluj la nasica fetelor, Sofi s-a comportat admirabil, a "atacat" matzele familiei si s-a jucat frumos pe langa noi. Tare cuminte e!

Eu sunt tot cu spatele in pioneze, ma doare soldul stang si sunt limitata in miscari. E naspa ca nu o mai pot duce pe Sofia in brate, sper sa-mi treaca repede, ca sunt tot cu diclofenacul dupa mine.

Eu am azi zi de smotru, ca am ratat sambata dedicata acestei activitati "inaltatoare si recreative".

O zi buna va doresc!


Dia,cu Miruna povestitoarea (15.07.2008) si Sofia exploratoarea (21.11.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

buna seara, fetelor!

Vad ca vorbeati de baita. Eu de la 7 luni il spal in cada mare. I-am luat covoras antiderapant si asa il spalam. Acum nu mai sta deloc in fund in cada. Mereu e in picioare sa se joace cu sticlele de sampon.

in rest noi sunte bine, eu am inceput serviciul, Patrick creste si pe zi ce trece invata mai multe. Deja stie unde e nasul, urechea, frunzele blocurile si altele. Ma uimeste cat de multe inteleg la varsta asta.

Mergi la inceput