Delfinasi jucausi de iulie-august (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Hai Laurika!!! Tinem pumnii pe maine, ne rugam sa fie f bine! La cat mergi, de dimineata buna? Te pupam , draguta! Sa ne dai de veste!! Iuuuui ce emotii am!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare mamici si delfinasi

Am scos si eu motatele de la naftalina Laurika nastere usoara si bb sanatos !

Iedutii mei sunt un pic mai bine...au fost bolnaviori amandoi cu febra...tuse...conjuctivita...intai Antonia si dupa o sapt David...vad in fata ochilor numai aerosoli si siropuri

va pup...n buna



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Laura, tin pumnii sa fie usor si bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


laurika, nastere usoara!!!!! Refacere rapida, mult laptic si bebe sa fie sanatos, mancacios si necolicios.....

Ce dor imi era de urarle astea....Ce frumoasa a fost perioada din delfinariu cand ne asteptam randul cu emotie si in fiecare zi asteptam sa deschid calculatorul sa vad daca cineva a sarit randul si s-a gabit la "livrare"....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Neata!!

Am uitat sa intru aseara sa las motatele, dar, Laurika, ne gandim la tine!!

Nastere usoara, recuperare rapida, bb sanatos, papacios si cuminte!
Acomodare rapida si multa fericire in 4!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata! Avem ceva vesti de la laurika? Sau cred ca e prea devreme.

Hai ca dau o cafea si va las un filmulet cu v, cu povestile lui :) http://youtu.be/zzTpEqlL84c





Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Cristina ce dulce e cum povesteste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Tina, unde lucrezi? Ma bucur ca ti-ai gasit un job care iti aduce satisfactii!

Crispro, dar socrela nu se plictiseste? Zic, poate vrea si ea sa tre ajute cu ceva papica.

Duminica ii chem si eu pe nanii lui Vic, pt Sf Andrei, ca de Sf Andrei e ziua de nastere a finului meu si a iubitei lui Vic si nu voi avea timp sa ma pregatesc si pt pitic.
La meniu nici nu stiu ce sa zic, cred ca icre, o salata de peste, niste hamburghesas a la pufescu cu niste guacamole langa si o maioneza de soia si niste morcov (deci morcovul cu guacamole rules , mananci pana-ti sta pulsul) si castravete, niste legume, o sa incerc o salata de beuf cu maioneza de avocado (duh, numai maioneza nu-i) si in loc de carne, niste ton si cred ca ajunge..
Aaa, si niste peste la cuptor si frictura pt nasii de cununie, ca ei sunt carnovori maaari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Neata! Avem ceva vesti de la laurika? Sau cred ca e prea devreme.

Hai ca dau o cafea si va las un filmulet cu v, cu povestile lui :) http://youtu.be/zzTpEqlL84c



Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Crisu, ce dulce e!! Ce frumos ”cheste”.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
HAI LAURA!! Nastere usoara!!!
Asteptam vesti cat mai repede!!

M-ati omorat cu meniurile!! Frumos va sta...Eu intotdeauna am facut maioneza cu ou crud, desi am inteles ca si cu ou fiert tot asa se face, dar eu asa stiu si asa sunt obisnuita. Si asa ii dau si lui Raul ( vinete cu maioneza).

Nu l-am vazut pe Vlad, acasa o sa-l vizualizez...dar mi-am dat seama ca nu l-am mai prea filmat pe Raul si asa o sa regret.

Alinami-a fost dor de tine!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput