Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *454*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Si eu m-am gandit la cel de ghiocei. Deranjeaza pe cineva? Oricum, pe masura ce se vand, stergem pozele, deci nu cred ca-l incarcam prea tare. Cine-i impotriva? Sau mai bine intrebam acolo direct? Sunt acolo active fete care nu mai scriu pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Si eu m-am gandit la cel de ghiocei. Deranjeaza pe cineva? Oricum, pe masura ce se vand, stergem pozele, deci nu cred ca-l incarcam prea tare. Cine-i impotriva? Sau mai bine intrebam acolo direct? Sunt acolo active fete care nu mai scriu pe aici?

Keutu cheliutu


Sunt in grup... activ nu prea e nimeni, ca nu-i activitate...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata voiam sa zic! Si...

La multi ani, Lucia!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Buna dimineataaaaa !!!

Greu m-am trezit , am uitat sa pun alarma aseara



LUCIA

Sa fii sanatoasa fata draga si mereu voioasa !!!



Kea, si eu zic ca e f bine pe grupul deja creat DC-ghiocei

Felicitari pt primii pasi ai Keutului mic si pt descoperirea ochilor vezi ai Keutului mare




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


La multi ani ,mami de Piton!


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

La multi ani si de la noi!
Sa ne traiesti, Lucia!


Neatza.
am ajuns si noi aseara acasa intr-un final, pe la 8, iar fara pitica, a vrut sa ramana dupa dansuri la ma-sa mare, asa ca ne-am facut de cap noi adultii si am deschis o sticla buna de vin, a fost o seara foarte relaxanta.
Ariana chiar mai voia sa stea la dansuri,mai ales ca are multe prietene acolo, e tare incantata si de doamna, care e o frumoasa si rabdatoare, e usor de iubit, fetitele o adora, ah stai, ca avem si un baron printre ele, motzatele.
eu is bine, in afara faptului ca ma chinuie rin ichii, retsul e floare al ureche, sa vedem dupa 14 cat rezist pe scaun

Gaudeamus suna bineeeeeeeeee




www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 23
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Neatza !

La multi ani si pe aceasta cale Lucia !

Kea, felicitari pentru bebe mare si pentru Keutz cu spirit de observatie !

Deci voi vreti bazar asa, noi intre noi? in speranta ca in plus fata de cele 10 care scriem pe aici, se mai adauga din vechea gashca? Inseamna ca intelesesem eu gresit....
Eu m-as baga sa-l fac pe ala mare, insa nu stiu daca voi avea vreme de el dupa ce nasc, o perioada.
E interesant ce spune Kea, cu produsele "loco", sa vad, poate ma bag intai la asa ceva...mai meditez. Deocamdata am de terminat o traducere, daca tot stau acasa :))))

Va pup si va doresc o zi frumoasa !




AAAAA...ca uitam. cum se cheama "modern" colantii? Am vazut intr-o perioada o reclama pe FB la un site care avea tot felul de modele uschite de colanti/dressuri, eram prin luna a 6a si mai aveam de crescut substantial, imi amintesc ca i-am si injurat ca asemenea reclame imi trimit ei mie.... :))) Ei, acuma ca ma pregatesc sa revin la dimensiuni mai domestice, as vrea sa ii caut, poate primesc un cadou de Craciun care sa ma motiveze :D ...si nu-i mai gasesc...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Neatza !



AAAAA...ca uitam. cum se cheama "modern" colantii?



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+


Vezi, nu le-o fi spus "leggins"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Neatza !



AAAAA...ca uitam. cum se cheama "modern" colantii?



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+


Vezi, nu le-o fi spus "leggins"?

IULIA va invinge CANCERUL

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.


Sarumana, asta era, ptiu ce lapsus aveam....ma pun pe gugalit !



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

pisigriu, cred ca totusi nu strica sa fie inchis grupul, in felul asta intra doar persoane invitate, deci cunoscute ( pe principiul: prietenii prietenilor nostri, sunt prietenii nostri) si nu ne trezim cu cine stie cine prin grup. Sau macar reducem riscul. Nu trebuie sa-l facem pt ani de acum inainte, putem incerca sa facem unul de care ne tinem cat putem, cand nu mai avem timp, deschide altcineva un altul si membrii migreaza catre ala. Nu-i bine?
La mine s-a terminat pauza, va pup!


La multi ani, Lucia!!! Sa fii sanatoasa si fericita!

Mergi la inceput