Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *454*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Seara buna!

Dodo- multa putere sa treceti peste perioada asta urata.

La noi bradul ode anul asta, dupa noile achizitii, o sa fie cu ceva aramiu, auriu si ghirlande rosii. Daca sunt noi, de ce nu? Anul asta o sa ne ajute si Ari la decorareva dati seama ce o sa iasa.

Noi suntem cu ceva urticarie, habar n-am de la ce i-o iesit, nu multe bubite, doar pe gat si manuta, banuiesc ca i sa trage de la o napolitana cu crema.
In rest facem "ghizdanul" c amaine e zi de balet +gentuta de gradi, in care pune tot ca-ntr-un ghiozdan..daca-i trebuie fetii.
vreua si eu prajitura, am incercat ieri niste gogosi , iar in meniu am avut aduse de la padure ciupercute albe ce le-am facut snitele si ceva bureti cu cascaval la cuptor.
va pup, o saptamana usoara.



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 24
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Nope. Pana la urma cred ca il fac tot rosu-auriu, ca am unele prea frumoase si "cu istoric"... nu ma indur sa le las in cutii. Lui bb o sa ii fac o ghirlanda albastra... Pana la Craciun am timp sa ma mai razgandesc de cateva ori. Sa vad si cand si unde mai reusesc sa shoppinguiesc, si ce gasesc.


Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dragelor,
ce-mi plac discutiile cu bradutii
noi, pana acum, de 1 dec impodobeam bradul, ca sa avem timp suficient sa ne bucuram de el
wk viitor il ratam ca ne facem de cap in germania, dar celalalt wk sigur se va intalni tati cu mos craciun si va primi bradutul pentru andreea (ca la noi asa e legenda; iar in ianuarie, il da tati inapoi ca sa-l duca mosul in padure sa-l creasca pentru anul care vine)
ornamentele sunt din toate culorile asa ca noi suntem cu bradul curcubeu



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La noi il aduce Mosul direct in balcon! Asa face de cand il stiu, e drept ca uneori si el i-l mai lasa tatei daca se intalnea cu el.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 27+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Mada, pentru bebe poti face coronita de pe usa de la intrare; sau un aranjament "de masa" pe care-l iei "de gata" dar poti pregati, impreuna cu Adela ceva pentru bebe cu o vaza/platou, crengute de brad, niste globuri, stelute etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Inca nu stiu cum va arata bradul nostru; sigur va fi cel pe care-l avem de cind m-am maritat , de inaltime medie si artificial; bradutu, clar, il fac pentru Ian si inca ma gindesc cu ce-l impodobesc. Imi tre' o instaatie cu masinute/trenulete. Sau mai multe instalatii; ati vazut pe undeva? Apoi, inca nu stiu daca voi pune jucarii, masinute, kindere sau globuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Daca ar fi sa aleg eu, as face bradutul verde crud
Pentru Jambo l-as face cu carti de joc.
O idee pentru cine face bradul "cumva" + auriu: puteti folosi banutii de ciocolata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Simply, si eu de cand ma stiu am facut bradul "ca pomul de Craciun". cu de toate. In principal, auriu si rosu. mai scap si ceva argintiu, beteala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Seara buna!
Sunt de pe tel,asa Ca scuzati scrisul de porc. Bradutul, Eu am vrut mereu sa il fac mono,bi,maxim tri color, sa aiba o tematica, sa fie in trend. Doar Ca Pisicu e adeptul bradului sorcova, asa Ca m-am adaptat si il facem si noi cu fi tati.
va doresc o saptamana buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Vin repede la cafea ca iar incepe o saptamana nebuna

Bradutul (care si la noi a acelasi de vreo 7 ani , artificial desigur ) noi il vom face complet rosu probabil, ar mai fi varinta argintiu dar parca tot rosu imi place mai mult

Va pup si sa aveti spor in toate !!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput