Burtici de mai-iunie 2013 (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KRY81 spune:

BUNA MAMICI, EU SUNT NOUA PRINTRE VOI. SI EU MI-AS DORI SA POT ALAPTA MACAR PANA LA 1 ANISOR. CRED CA E CEA MAI PLACUTA SENZATIE DIN VIATA, SA ITI TII BEBELE LA PIEPT SI SA IL HRANESTI, EU ABEA ASTEPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Eu in 10 min plec la moasa si apoi la cardiolog.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

Fetele, nu mai adauga nimeni poze pe Picassa?



14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen1985 spune:

Eu cu cat crestea fetita mea , cu atat eram mai sigura ca nu mai vreau alt copil. Sa fii mama mi se pare cel mai frumos dar si cel mai greu! Sotul meu rade acum de mine ca m-a pacalit cu al-2-lea, ca am facut o singura data neprotejat si hop s-a prins!!!

Mami de Bianca 07.05.2008 si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

Citat:
citat din mesajul lui crina27

Sa va spun ce am papat la pranz: ciorbitza de vacutza cu smantana si ardei, cartof copt in coaja cu cascaval si bacon si.....desertul:CREMA DE ZAHAR ARS.doamne, cat am putut sa pap.pana acum nu am luat deloc in greutate, dar de acum incolo....nu stiu ce va fi :)))
Cat despre subiectul cu nr de bebici....mereu am zis ca vom avea 3 copii.pana acum nu sunt speriata de sarcina, chiar dak am avut cateva episoade de greata imensa.
va pooop.

10+


Wow ce meniu!Cand ai avut timp sa faci atatea?
Crina esti foarte draguta (in poza de profil)

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

multumesc mony. din fericire nu le-am gatit :D. eu si sotul meu lucram impreuna si le-a cumparat pt masa de pranz la birou :)
era cam ingrijorat ca mananc putin ,dar azi l-am dat pe spate cu pofta mea de a manca. acum am stat un pic cu capul pe birou ca muream de somn si ce sa credeti .....sunt plina de dungi pe fata :))))))))
bine ca maine suntem liberi si dormim mai mult, ca nici nu mai vad bine de somn.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

Bun venit Kri81. spune-ne mai multe despre tine.cate saptamani ai?cum te simti?esti la prima sarcina? :d
Sarcina usoara

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KRY81 spune:

FETELE, LA CAT TIMP V-A MISCAT VOUA LA PRIMA SARCINA????????? CA PE MINE MA TOT INTREABA LUMEA DACA A MISCAT, SI CAND ZIC CA NU, SE MIRA. PRECIZEZ CA AVEM 15 SAPT SI 2 ZILE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

http://www.reclama ilegala - avertizare.ro/
aici invatam multe lucruri utile

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KRY81 spune:

Ms frumos Crina de primire. da eu sunt la prima sarcina, dar pana acum am mai avut 2 sarcini pierdute si de 3 ani ne chinuim din nou sa avem un bebe, se pare ca Doamne Doamnea ne-a ajutat si pe noi, pt ca, cauze medicale nu erau.. cica. acum suntem in culmea fericirii, mai ales ca am trecut si de perioada cu greturi, somnolenta, ameteli, fara pofta de mancare. acum ne simtim bn , papam, dar tot nu suportam anumite alimente. in rest totul bn..

Mergi la inceput