Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (28)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea, in ce te-ai imbracat la cununia civila de vineri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

era pe pro tv, o tipa Zlata, care e contorsionista... si ma gandeam ce usor se epileaza asta, ca ajunge sa vada orice particica de corp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

salutari..

happy frumos ca ai mai intrat pe aici
irinuca eu nu vad asa in tragic pataniile, singura mea oftica e cu andra ca nu-i dam de capat cu recidivele astea si ca o indop de antibiotice..dar crestem noi mari ai aplicat la daria ce te-am sfatuit noi pe aici ? sa-i explici cu zambetul pe buze si sa fii vesela tot timpul cu ea inclusiv cand va despartiti ? pup
laura sa stapaniti sanatosi darurile
madutza spre rusinea mea n-am reusit sa vad filmuletul cu tv-ul..
roxy parca tu ziceai ca ce-i de facut cu evaluarea lui vlad..nimic zic eu.. si daca ar fi ceva probleme, fiecare copil e unic, nu exista o reteta unica de succes..fiecare are propriile trasaturi de caracter plus ce acumuleaza din jur si cu fiecare trebuie lucrat pe ce scartaie zic eu..nu prea ma pricep, dar cred ca pt asta sunt bune evaluarile, ca sa stii pe ce sa pui accentul si nu numai eu, ci chiar pt cadrele didactice care petrec mai mult timp cu ei decat mine si care ar trebui sa stie pe ce sa luceze cu el si cum sa-l trateze, nu in sens preferential, cu intelegi tu stimulandu-l acolo unde nu exceleaza..acum astept si eu pareri de la mamicile mai experimentate
yvy mai treci pe la noi..sper ca nu te deranjat vreo afirmatie pe aici, suntem cu sufletul alaturi de tine..hai vine si scrie doua vorbe, ca sunteti bine

eu azi am petrecut toata ziua la spital, am ajuns la profesorul nostru..am fost la un punct de a ne interna si de a-i administra antibiotice f f puternice, de generatia 1 ( ce-o fi asta nu stiu doar ca ma costa 2.5 mil/zi doar injectiile si ca dura o ora administrarea prin perfuzie )..dar spre minunea noastra si a doctorului i-au iesit bine analizele la rinichi si am scapat doar cu un tratament acasa..si peste vreo luna, cand analizele sunt curate, mergem sa facem in sfarsit cistografia..se pare ca pana la urma are ceva, cel mai probabil un reflux..

fug ca nu ma mai lasa andra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

am incaracat poz ecu cadourile multumim mult tuturor ptr urari si in special lui mos craciun strumphitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

roxy_sde vreo saptaman ma simt asa rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Roxy,a#537;a parca as fi citit despre poze,inseamna ca sunt ametita.
Irinuca,eu ii voi lua lui Rares numai jucarii de construit sa isi pun#259; mintea la contributie si vad ca doar astea ii plac
Miki ,slava Domnului ca a#539;i scapat.Sugestia ta cu Lego o voi pune in practica
Delia, m- am îmbr#259;cat cu o camasa si pantaloni mulati si mai inalti cu bretele.;))
Yvyana si eu astept sa ne scrii ca sunteti bine.Poate intr- o zi vei putea sa ne spui ce a#539;i patit.Ma rog pentru voi sa fie totul bine si sa petreceti s#259;rb#259;torilor cu bine acasa,in familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia si eu m- am uitat la ProTv.M- ai facut sa rad la ce te- ai gandit.Esti f haioasa
Laura f frumoase hainutele.Dorina jos palaria mami in fata ta.
M#259; duc sa pun niste crenvursti la fiert,ca ne e foame.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Am mai scris un mesaj si mi-a crapat aplicatia pentru internet de pe tableta Sper sa am mai mult spor de data asta.

Vreau in primul rand sa multumesc pentru raspunsuri, Cami tie in mod special. Sper ca ma voi descurca atunci cand voi ramane singura cu piticii. Trebuie sa ma descurc!

Yvy, imi pare rau ca ati avut probleme. Incearca totusi sa ai o atitudine pozitiva.
Strumph, am citit si de nepotica ta. Cred ca a fost zapacita cea care a preluat apelul. In mod normal, este asa cum a spus Yvy, este mai bine in caz de urgenta sa chemi salvarea pentru ca ai prioritate in spital.
Pupici si celorlalti puiuti bolnavi, sa treaca repede

Nu mai stiu ce am citit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

mandreeacasa e jos palaria in fata DORINEIDESI PTR MN ORICE MIC AJUTOR ERA BN VENIT CHIAR SI 1 PERECHE DE SOSETE SA ZIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Lidia, trebuie sa te descurci.Tinem pumnii,tu oricum esti o optimista din ce am vazut eu.
Laura ai pm.astept un semn de la tine.ma bag la un episod din Homeland.
Noapte buna tuturor.

Mergi la inceput