Burtici de mai-iunie 2013 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna dimineta!

Hop si eu la cafea :-D inca o savurez cu placere.

Deny, multumim pt capitol si felicitari pt DT
Bun venit noilor burticute! Sarcina usoara!

Eu sunt putin suparata pt ca ieri m-au sunat de la cabinet sa ma reprogrameze pt translucenta nucala de pe 20 tocmai pe 28 :(( dar am refuzat pt ca as avea 13s5d, plus ca n-am mai facut niciun eco de pe 18.10 :(( nu mai am rabdare. Asa ca azi voi suna suna sa incerc o programare mai devreme sau pe 20, sper sa se rezolve.


Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 10s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

si eu am urmatorul control maine..sunt curioasa daca imi va face eco sau nu..mi-am facut si analizele de baza acum astept sa vad ce se va intampla mai departe..
Sunt atatea lucruri de facut...Am cununia pe 24 nov, trebuie sa imi caut apartament sa ne mutam...Au venit toate o data:) Ma simt obosita..

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Neata!

Si eu am control maine, la fel sunt curioasa daca imi face eco, sper ca da...
Eco de prim trim o am abia pe 03 dec, cam tarziu mi se pare, o sa am 13s6z Maine o sa-i spun, sa vedem ce zice.

Fetelor, am activat si eu PM, imi trimiteti si mie parola de picasa, daca se poate. Multumesc

Va urez o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Miche, Deny e suspecta de trombo. Ea ia deja un mic tratament, dar nu are analizele facute. De aia o tot bat la cap ...
Eu nu le-am facut nicioadata.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Madd, ce perioada agitata vei avea. O sa treaca toate cu bine, o sa vezi .

Mie eco la 13s si ceva mi se pare "riscant" : daca ai ovulat mai devreme? Adio masuratori ca lumea. Eu as insista sa fac la 12s.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

La cele doua eco pe care le-am facut pana acum mi-a spus ca e cu 1 sapt mai mic . Cred ca d-asta mi-a spus sa fac programare abia atunci, dar maine intreb din nou, sa fiu sigura si poate fac o programare mai devreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Daa..e mare agitatie..si eu nu ma pot gandi decat la "Cand e urmatorul control?" :) Am un sot(viitor sot, ca sa fiu foarte exacta)caruia ii place sa organizeze, asa ca..ma bazez pe el..
Acum sunt in cautare de apartamente..pff..nebunie..
Deny, fa-ti analizele de trombo, sa fii sigura ca e totul ok..e mai bine asa..

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

MAdd, un sfat, luati-va cel mai lat pat pe care il gasiti, daca tot sunteti la inceput de drum :). Noi avem unul de 160. F bun in 2, dar cand vine si a mica suntem cam inghesuiti :)).


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Kabecka- la 12 s trebuia sa iti faca deja dublul test, la 14 s iti face eco normala presupun.. mi se pare foarte tarziu prima eco

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Madi- spor si bafta!

14+

Mergi la inceput