Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *453*

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Va invit la cafea... eu beau doar lapte...

Sper sa reusesc sa ajung si eu la cautat de Aurore azi... sa scap de grija!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 26+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

Multumesc de aprecieri la adresa madrutei mele dragi

La noi listele sunt cam asa:
Isabella(are deja cadourile pentru Mos):
-Irina (papusa interactiva ce v-am prezentat-o deja)-spiriduj al Mosului deja a trimis-o acasa
-Alba ca zapada si cei 7 pitici

Bogdi:
-o masina mare
- cele 7 volume Harry Potter
pt Dan:
-as vrea(dar n-o sa primeasca..din motive de buget) un pistol de lipit clasic cu fludor
pt mine
n-am lista
ce mi-ar place?!
-sa merg la cosmetica(n-am mai fost de 11 ani)
cadouri nu stiu ce mi-ar place ..probabil orice m-ar bucura daca ar fi(n-ar nici D n-are buget ca-i tot la mine..si-l tin bine-caci se anunta ceva concediu fara plata la el la servici)

va doresc o duminica placuta !



~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

n

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

ina, macar 2 lucruri avem in comun: nici un magazin mare si cu detoate in oras si 2. o fetita pe lista de dorinte. iti doresc din tot sufletul sa primesti tot ce ai trecut pe lista, si daca ar fidupa mine, in ordine inversa...





De fapt, din tot ce e pe lista, imi doresc doar fetita; am spus deja ca restul sint pe post de...momeala.
Si, mi-ar placea sa pot face si anul asta cadouri tuturor persoanelor dragi + macar 1.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







pai daca e asa sper sa primesti tu fetita anul asta si eu astept pana anul viitor cand se rezolva problemele la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Silvi, eu n-am primit nici o cerere de imprietenire. Esti sigura ca mie mi-ai trimis-o?





Keutu cheliutu


pai nu ti-am trimis tie ca nu stiu cine esti... olgai i-am trimis - cred ca asa am si zis. ma gandeam ca ma reperezi tu de la fete din liste ca sunt deja prietena cu multe din ele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Kea, vreau sa fiu si eu prietena ta !! si vreau si in grupul de fashion
Vad ca s-au rezolvat problemele intre timp si ne-am imprietenit


Noi am contramandat plimbarile de azi pt ca Ada tuseste din nou si are muci multi multi !




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda



Lista e facuta "la misto" ca sa aleaga Mosul ce ii e mai la indemina, adica fetita Chiar, as putea sa cer "o noapte de sex neprotejat cu Mos Craciun"



"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Vai de mine, tu-ti dai seama cate sute de ani are bietul Mosh, crezi ca mai poate?!
Si io vreau in grupul "fashan", dar nu mai stiu ce feisbuc are Kea, care e deja in grup sa ma vare si pe mine.
Sophiphi n-are nicio lista de mosh. Desi anul asta il cunoaste (anul trecut nu avea conceptul de "mosh Craciun"- nici acum nu-l are in sensul de a sti cu ce e responsabil, dar il recunoaste). Nici eu nu m-am gandit la nimic, nici nu simt inca apropierea, nu-s intrata in atmosfera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Buna dimineata!

Ieri au fost cativa prieteni la noi in contul zilei mele de nastere si Andrei a fost tare dragut: cand am adus eu niste prajituri sa-i servesc pe musafiri s-a apucat sa cante "La multi ani, mami sa traiasca" si "Andrei sa traiasca!".

Kea, merci de integrarea in grup!

Ina, Mosu' are de lucru cu tine, nu gluma!

Andrei vrea niste vagoane pentru locomotivele lui Thomas si o Skoda
(de jucarie)- nu stiu de unde a venit cu ideea, dar sa vedem unde gasim.

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, iar muci?! Of, of, sa treaca repede!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

pupiiiiiiici!!!
am facut o curatenieeeeee!!! si am avut maxima colaborare de la mutzu care m-a lasat sa-i strang jucariile. E adevarat ca am fost smechera si am incropit un "loc de joaca" numai al lui in sufragerie, marcat prin mutarea covorasului si limitat de 2 masute si 2 scaune... si e locul lui secret!!! Bine, acu' sa vad cum il conving sa se mute sa doarma in pat... ca cica el doarme in locul lui secret!!!!. si cred ca-l las, ca e langa calorifer, pe 2 straturi de covor... care-i baiu'??
gata, i-am pus si pilota mea groasa... si s-a cuibarit. bine, nu cred eu ca adoarme el acolo....
abia astept sa incep maine serviciul nou. sunt tare emotionata, nu stiu de ce... dar zici ca e primul!!!
chiar cred ca de data asta am nimerit tare bine, si abia astept sa fiu provocata de ceea ce vrem sa facem acolo!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Andrei vrea niste vagoane pentru locomotivele lui Thomas si o Skoda
(de jucarie)- nu stiu de unde a venit cu ideea, dar sa vedem unde gasim.



Daca gasiti Skoda de jucarie sa ma anuntati si pe mine! De mult pandesc la aia cu modele de masini veki, dar pana acum nu am vazut...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 26+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput