Bobocei de septembrie-octombrie 2012 (2)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Carmen, sigur tu nu vorbesti de actele pentru indemnizatie? Ca la alicatie nu cere nimeni copii dupa pre si post natal. Mi-am adus aminte ca am fost ieri la medicul de familie sa-i fac vaccinul si am uitat sa-mi iau si eu post natalul
Daaa, o mare acrobata am. Si acum da de zor din picioare Adormise pe la 10 la mine in brate si i-am dat-o lu' ta'su sa ma duc si eu la baie apoi sa ne punem amandoua in pat. Nici n-am ajuns bine la baie ca urla. A mai si supt de atunci, a si regurgitat ceva lapte. M-am saturat de leganat. Acum e in patut se uita la lumina de veghe de la carusel si da din picioare. Sigur o sa mai regurgiteze iar ca asa face de fiecare data cand da din picioare!

Carmen, si noi suntem la categoria usoara. Azi avea 5020g, la 2 luni si o saptamana. Am mai depasit un prag! S-a saturat de uitat la lumina, a inceput sa planga! Mai am o ora de leganat pana adoarme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Buna dimi, cu drag pupam gajicile si gajicii si pe mamicile lor Fug sa fac casuta noua si ne auzim acolo



Pinga cu Pingu mic Luca
-= Love life, live love =-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_77 spune:

Mirabela dr a zis ca au mai ramas putine secretii fata de cum a fost, dar astea sunt pe bronhii si ca am asteptat destul, a mai zis ca daca nu se sufoca il lasa in pace nu i dadea nimic si asteptam sa se elimine. El nasucul il are liber, nu iese nimic la aspirat, dr a zis ca o sa iasa cu flixotide. Ar fi bine daca ti ai aminti cum se numesc capsulele.
Bogdan ieri a pierdut baita, a dormit de la 16:30 la 23:00, apoi de la 24 la 6, Kytana inca un pic de rabdare, o sa vezi ca vin zile buneee. Si cele 6,5 ore le-a dormit dupa ce a mancat numai lm, fara completare, pentru mine a mai cazut un mit, cum ca lm nu tine de foame ca lp.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept.oct2012 spune:

Avem casuta noua care asteapta boboceiipufosi sa ne uimeasca cu prograsele,miracolele si zambetele sau chiar boroboatele facute de ei

Mergi la inceput