Biogenesis Fertility Center -36

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui sper

Buna fetelor , ati aflat cumva cand vin dr greci in tara?


Buna fetele

Sper medicii greci vin weekendul viitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ajynx

Buna fetelor, buna Sper! Doctorii vin intre 20 si 23 luna asata! Cel mai bine suni la clinica sa-ti faci programare ca sunt super aglomerati!


Ajynx ai idee daca e Cristina la clinica si azi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Sorry Mady, am vazut tarziu intrebarea! Dupa stiintza mea nu a fost nimeni la clinica azi , dar daca ai nevoie de raspunsuri din partea cristinei nu ezita sa o suni pe mobil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Buna fetelor! Vad a nu prea este activitate pe aici! La sfarsit de saptamana vin grecii, m-a sunat Cristina sa-mi spuna ca vor sama vada! Asa ca cine mai vrea sa sune la clinica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Ajynx si pe mine m-au chemat sambata ,merg cu inca o prietena care vrea sa devina pacienta dr. D , poate ne vedem pe acolo
Tu la ce ora mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Mady, nu mai merg duminica deoarece m-au chemat prea devreme si nu am cum sa ajung ca sunt in Constanta la mama! Asa ca eu ma duc luna viitoare! Dar ne vedem noi pana la urma! Sa-mi spui si mie ce ai facut si pt ce te-a chemat! Te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ajynx

Mady, nu mai merg duminica deoarece m-au chemat prea devreme si nu am cum sa ajung ca sunt in Constanta la mama! Asa ca eu ma duc luna viitoare! Dar ne vedem noi pana la urma! Sa-mi spui si mie ce ai facut si pt ce te-a chemat! Te


Ajynx am fost astazi sa stau de vorba cu dr D ca sa vedem care sunt pasii urmatori dupa nereusita de luna trecuta.A fost foarte dezamagit ca nu am reusit pentru ca din punctul dansului de vedere aveam toate premizele sa raman insarcinata, endometru bun, 2 blasto frumosi.Am stabilit un nou protocol ceva mai agresiv pentru februarie-martie pentru ca trebuie sa las sa treaca 3 luni sa se refaca organismul. Dansul este foarte optimist si a zis ca nu se lasa cu una cu doua, nu plec de la el fara BB
Deabia astept
Pe tine de ce te-a chemat?

FETELE DE CE E ASA LINISTE PE AICI?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ajynx spune:

Mady eu nu am ajuns la intalnirea cu ei, dar probabil ca era vb despre acelasi lucru! Luna viitoare ma duc si eu! Spune-mi ti-au spus care vor fi costurile ? Tu ce faci ixi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_grasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui ajynx

Mady eu nu am ajuns la intalnirea cu ei, dar probabil ca era vb despre acelasi lucru! Luna viitoare ma duc si eu! Spune-mi ti-au spus care vor fi costurile ? Tu ce faci ixi?


Ajynx eu nu fac ICSI pentru ca nu e nevoie - la mine s-au fertilizat singure ovocitele ,nu mi-au spus costurile exacte insa, fiind la al treilea FIV la ei e posibil sa primesc ceva reducere. Costurile ti le trimite Cristina pe mail sau daca vrei, poti vorbi direct cu Laura care este o draguta.

Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Dragelor, va doresc un an bun plin de bucurii!
La multi ani!

Dar unde ati disparut ?

Oricum eu va pup si va doresc numai bine. Sa fie asa cum va doriti.

Mergi la inceput