Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

gata, ne-am pus si burtile la cale vrem sa iesim afara dar putin mai incolo. intai sa vad ce faceti.

strumphitza geanta este superbaaaa. ce poseta, ca aia este geanta in toata regula, poseta este aia de 10cm/10cm eu sunt topita dupa genti
paltonasul este foarte frumos, imi place dar dupa culoare nu-s tocmai topita normal, fiecare cu gustul lui. cred ca eu l-as fi luat rosu atat de scump a fost? bine, pentru noi este scump dar la banii de acolo presupun ca nu chiar. ca in fiecare tara, preturile sunt in concordanta cu veniturile, cat de cat dar este foarte mult, nici in magazinele cele mai cele, de firma n-am vazut palton cu 10 mil

cami era frig tare afara, ai vazut ca eram cu gecile de iarna cred ca erau vreo 5 grade in ziua aia

ailed si noi va pupam! te-ai mai cantarit? zi drept a fost aseara un reportaj despre anorexie ...brrr...foarte periculoasa, nici nu-ti dai seama cand cazi in partea cealalta, Doamne fereste!

bb_yasmi dar ce analize i-ai facut, mami? zici ca ai facut nu stiu ce, ce-au fost asa scumpe? trebuia sa le faci coompensate dar trebuia sa faci propgramnare din timp.

eu am primit rezultatele la analize si sunt toate bune ma ingrijoreaza putin colesterolul care este 197, aproape de limita.
am zis eu ca slanina, laptele gras, iaurtul gras pe care-l fac si altele ce le mananc zi de zi...nu sunt prea bune cu toate ca miscare fac zi de zi, legume si fructe mananc....

irinuca ce faci? cum este acasa fara Daria? te-ai obisnuit?

a batut un vant seara....cica la maica-mea le-a luat acoperisul abia pus de astia cu izolatia blocului ca se lucreaza la blocul lor acum. abia il pusese zilele trecute. deci va dati seama ce bine se lucreaza la izolatia blocurilor

si ce ma enerveaza pe mine cel mai tare....nu inteleg si nici nu voi intelege vreodata de ce in tara asta de c...t trebuie sa se apuce mereu de lucrari cand vine toamna-iarna nu au timp primavara-vara?
asa am vazut aproape peste tot. si cu strazile cam la fel zici ca intentionat fac asa ca sa nu tina prea mult si sa fie prost facute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi ai vorbit cu iony? ce mai face? de ce nu mai intra?

stefy hai la raport ce faceti?

multumim de vestile despre mandreeac, chiar m-am gandit si eu la ea zilele astea, prea mult timp nu a intrat.
pana acum nu stia nimeni de ea, nu a sunat-o si acum brusc stie toata lumea

madutza foarte frumosi ati fost la nunta rochia a fost foarte frumoasa
mi-a placut asa mult de Cata, asa scumpaaaa cu rochita aceea. Cristi un adevarta cavaler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Roxy cu programare le faceam abia in ianuarie
Am facut analizele uzuale, exudat nazal,faringian si analiza aceea care arata terenul alergic...

Da, am vb cu iony si a spus ca o sa intre si aici la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

dj_laura, scrie-mi PM, cat mai repede posibil, cu numele tau, adresa si un nr de telefon, sa vina Mos Craciun mai devreme la Daria anul asta!! Urgenttt!!! ca sa dau comanda si sa ajunga rapid ca vine zapada in weekend!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Lauraaaaaaaaaa!!! te-am sunat ca am luat nr tau din docs de pe contul de la fluturasi si nu ai raspuns!! cum Dumnezeu dau de tine ca am dat comanda de cizmulite, am si platit si nu am adresa sa ii dau pers unde sa le trimita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!
Intru si eu scurt de tot ca sa va multumesc pentru galeria facuta!
Noi suntem bine, bebe este cu mine in camera si momentan pare un somnoros. Va pup si mai intru cānd voi mai avea timp!


la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 40+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Va salutam si noi dupa ff mult timp!Ma bucur ca topicul este tot activ multumita unor mamici harnicute.Eu n-am mai intrat ca mi s-a stricat laptopul acum vreo 2 luni si-l astept pe mos sa-mi aduca unul nou.Acum intru de pe tel dar e destul de incomod cu scrisul.
Eu l-am dat pe Alexandru la o cresa privata acum o luna si s-a acomodat ff bine.Parintii mei s-au oferit sa-l tina ei,dar n-am suportat gandul de a-l vedea doar in weekend.Papa bine si la cresa si acasa si imi place ca e ff fericit cand il aduc acasa.
Eu am reusit sa slabesc cam 14kg pana acum,mai am de dat vreo 3-4 inca sa fiu complet multumita.Si apoi o sa merg shopping ca nimic nu prea mai e bun de imbracat.
Va pup si incerc sa intru mai des!
o zi faina!

fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

SARUMANA MULT DE TOT strumphitzaSA TE RASPALTEASCA DUMNEZEU PTR BINELE CE IL FACI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Lparpala, Doamne Ajuta! Diana l-a vazut?
Strumph , pentru gest!
yasmy si aici m-a costat exudatul Mariei doar in gat aproape 20 de euro... am dat 7 euro pe sumarul de urina.....
roxy, baga nuci si macrou, hering, sardine, somon si da colesterolul inapoi...
va pupez... asta seara sper sa ajung la sala... macar odata pe saptamana, sa vedem daca ma tine, sala e peste drum de blocul meu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miki LA MULTI ANI DRAGA NOASTRA PRIETENA!
SA FII SANATOASA SI SA AI PUTERE SA ITI CRESTI CEI DOI PUIUTI FRUMOSI DIN VIATA TAAAAAAA!!!


Mergi la inceput