Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Ah, Mamita, si m-am tinut atata sa te felicit! Scuze, am uitat ieri, scuze, scuze.
La multi ani, draga Mamitule, sa ai o viata minunata alaturi de indian si de fete! Sa fii fericita si rasfatata cat de mult se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmamita spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O

Ah, Mamita, si m-am tinut atata sa te felicit! Scuze, am uitat ieri, scuze, scuze.
La multi ani, draga Mamitule, sa ai o viata minunata alaturi de indian si de fete! Sa fii fericita si rasfatata cat de mult se poate!

Anitta, mama lui M - 8 ani si I - mica-mica


Multu' draguto! Las' ca oricum numai sambata sarbatorim, asa ca nu-i bai! pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyan spune:

La multi ani,Mammita,cu intirziere si de la mineDe-abia de acum viata e mai frumoasa,sa te bucuri de fiecare clipa alturi de familia ta.
Anitta,ce copil cuminte ai tu acolo.Eu de cind s a nascut numar pe degetele de la o mina de cite ori am reusit sa gatesc in timpul zilei.Cind doarme tre' sa l pazesc,cind e treaz tre'sa-l distrezBine ca mai exista si noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shoshonik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O
Nici mie nu mi-a venit menstruatia. Adica mi-a venit pe cand avea Iulia 2 luni si-atat. Sotul meu imi tot spune sa-mi cumpar test de sarcina. Poate ma trezesc ca alea de pe la tv din emisiunea "N-am stiut ca sunt gravida"
Anitta, mama lui M - 8 ani si I - mica-mica


Si eu ma gandeam sa fac un test pentru ca ma simt ciudat fara menstruatie , deci ne luam de manuta amandoua.
Noi facem bagaje de zor, maine plecam la Roman si stam cateva zile acolo, asadar...Virgi, pazea ca venim



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela77a spune:

seara buna,

intrucat niciodata nu sunt pe faza cand e ziua unei surioare, as vrea sa urez "La multi ani! sarbatoritelor lunii si La multe lunite bebicilor!"

eu luni la ora 17.30 sunt programata la gineco in is. nu stiu exact cum ajung tren/masina, dar daca o sa fie timp mi-ar placea sa ma intalnesc cu fetele din is. ramane de vz. o sa iau nr voastre de tel la mine. cabinetul e prin pacurari, daca imi amintesc eu bine, oana tu ai zis ca stii zona cabinetului.

si pentru ca in cateva ore suntem in data de 8, urez "La multi ani!" si fetelor cu numele sfintilor Mihail si Gavril

Va imbratisez cu drag pe toate si va doresc o seara linistita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

La multi ani, Mammitule!
Mammitule ce jumper ai, ca vrea nasa sa ii cumpere si nu ma pricep deloc.
Sunt cam pe langa zilele acestea ca al meu sot vine numai dupa ce ne culcam noi seara si pleaca dim la 7 si sapt viitoare ne lasa singurei incepand miercuri.
Nb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmamita spune:

Multu' iubitelor de urari!

Elena, jumper-ul meu e de la Fisher Price ( Luv U Zoo Jumperoo) - l-am folosit cu succes si la I, o sa pun zilele astea si un filmulet sa vedeti cum zburda mieluta mea.

Pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

LA MULTI ANI FERICITI,MAMITULE!iertarede intarziere ...si petrecere frumoasa in weekend!
LA MULTI ANI,tuturor celor care poarta numele Sfintilor MIHAIL SI GAVRIL,inclusiv dragilor si micutilor nostri care-si aniverseaza pentru prima data ziua numelui!Sa fiti sanatosi si norocosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza83 spune:

Sa incep cu inceputul cafele si prajiturele:)
La multi ani Mihaitza de aever..sa ne traiesti sa cresti mare ca de frumos esti frumos foc:) si continuam urarile si ptr cei care isi sarbatoresc ziua numelui.la multi ani.
Tudor azi face 6 luni..6 luni in care am plans,am disperat si apoi m-am minunat m-am bucurat simi-am dat seama ca sunt mama si prioritatea nr 1 a mea este Tudor in rest nu mai conteaza:)Am invatat ca un copil nu face parte din categoria unul din lucrurile importante ci este cel mai important lucru,am invatat ce este iubirea suprema si probabil mai am de invatat ca pe zi ce trece parca e din ce in ce mai multa.
Va multumesc voua ,fetelor, care a-ti fost alaturi de mine si urmatorul post sirops si plin de melancolie fa fi la un an:)))) Pana atunciiii trai neneacaaaa:))
Va pup si va urez o zi excelenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya_21 spune:

LA MULTI ANI pentru toate mamicile si toti taticii care poarta numele celor do Sfinti de astazi!
LA MULTI ANI BEBICILOR:
Natalia Gabriela de Alina04and
Robin Gabriel de Andra_C
Rares Mihai de 2liniute
Mihai de aever
si binenteles :La multi ani !!!si pentru puisorul meu!!!

Mergi la inceput