Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:


ma duc sa ma uit in calendar sa vad daca e cu cruce ,ca mi-am amintit de ziua Anastasiei


LA MULTI ANI,PUI DRAG!!!!!Sa fii fericita alaturi de cei dragi!!!!


sAnatate la toti puiutii bolnaviori
si Hai BEBE PARPALA
..hai pe 8 sa fie in zi sfanta...ba nu pe 1..am auzit un horoscop si scorpionii care au 4 de nr 1 in data de nastere sunt cei mai puternici....reusesc in viata si conduc pe ceilalti cu puterea mintii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Laura ca tot sunt eu cazuta-n butoi si cu capsa pusa...sa ma iau si de tine..nu mai da copi/paste la mesaje...ma faci sa citesc ca nu ma prind ce raspuns ai dat jos....si cum sunt cam chioara ma enervez...
scrie numele fetii careia te adresezi si asa ne prindem si noi mai usor...daca vrei nu ma lua in seama..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello!!!

deea, cum sa intri in butoi iar? Pai tu m-ai facut chef sa pun si eu niste muraturi ..faceam eu niste borcanase suuuper bune pt sarbatori...Puneam gogosari, gogonele mici, mici, mici, conopida in buchetele mici, morcovi, pastai de fasole verde si ciupercute..mniam..ce bune ieseau ..la otet....sa vad daca mai gasesc ceva gogonele la mama in curte.
Cu smochinul ..chiar ai lastar de dat, sau a fost o glumitza?
Pupam pe Anna nazdravan si vorbareatza, pai nu e vorba bebelusheasca daca intelegi ce spune, asculta ce vrea sa spuna si poate ca zice si alte cuvinte pe care le intelegi mai greu
Lui Cristi al meu cred ca ii e f greu cand o aude pe Cata vorbind...ea spune "ashina"-masina, dar cristi nu il poate spune pe "sh"..el spune mafina...

laura, aveam impresia ca i-am mai raspuns lui yasmi unde mergem..de aia nu ti-am mai raspuns

irinuca, pai asteptam filmulete cu Daria vorbareatza

Chiar, yasmi, nu ne mai pui si noua filmulete cu cel mai vorbaret fluturas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ah, fetele, cum se vede ca m-am relaxat..asa se intampla mereu cand reusesc sa ma detasez cateva zile..ma intorc cu maaare chef de treaba si nici nu-mi trece repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

ah, fetele, cum se vede ca m-am relaxat..asa se intampla mereu cand reusesc sa ma detasez cateva zile..ma intorc cu maaare chef de treaba si nici nu-mi trece repede

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


....cu atata chef de treaba, imi mai faci si mie o cafea te rog ??? eu mi-s ruptaaaaaaaaaa de obosealaaaaa piscoata e pe ora veche si eu pe aia noua, deci dimineata la 5 nu mai avea somn, a chitait pana pe a 6 jumate deci m-am culcat la 12 si m-am trezit la 5

ma doare capul rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, gata, expresso cu spuma de lapte spercial pt tine hai coboara, te astept in bucatarie

Ps: m-ai omorat cu tinutele tale si ale piscoatei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Laura, daria mai este treaza la ora aceasta???


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!




nu era treaza erau facute pe zi si video pe seara inainte de baie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

neata dragelor....

Madutza tie ti-am zis unde pleci la munte ca ma gandeam ca poate ne intalnim

Deea asa am sa fac dar nush cum sa scriu si eu cu rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

strumph, gata, expresso cu spuma de lapte spercial pt tine hai coboara, te astept in bucatarie

Ps: m-ai omorat cu tinutele tale si ale piscoatei

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


nu scapi nevizitata cand vin de Craciun deci pregateala, cum stii tu mai bine si frumos, cu toate decoratiunile alea frumoase ahh abia astept frigul si zapada ....si Craciunullllllll

cand am fost sambata pe la mall cu sora mea si si-a luat multe decoratiuni de Craciun, la tine m-am gandit, ca, cate ore ai fi petrecut tu in magazinul ala , noi am stat numa` vreo 3 mai stateam daca nu tipau barbatii dupa noi, plus piscoata daramase cateva rafturi ca isi cara cosul singura am cateva poze cu ea printre rafturi cu cosul alegandu-si decoratiuni tendinta ei pe anul asta e sa facem bradul rosu, la cate globuri si chestii isi pusese in cos

edit : am pus cateva poze cu piscotu` la shopping nu stiam ca "se egzista" optiunea asta, de cand nu am mai intrat eu pe forum, s-au facut modificari pe aici pe site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Strumph, sti la ce mi-a zburat gandul cand ai spus ca ma vizitezi, nu? prajiturele, prajituri, bombonele , bombonici pe care sa le fac cand veniti Decoratiuni le vor fi "in vigoare" de la 1 dec, deci tb sa le mai sterg odata de praf pana ajungeti voi .
Ce optiune nu stiai ca exista? Pozele nu le vad pe picasa...


laura, am fost in Predeal, prin sinaia...doar in trecere Oricum nu am fi avut cand sa ne vedem...am avut program de adolescenti ..culcat dimineata..luat micul dejun la pranz

Mergi la inceput