Early booking 2013

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Iti multumesc si eu Corina, desi sunt putin off topic, pentru ca ma uitam ieri pe niste oferte pentru Egipt fara sa am habar de riscuri....
Astept si eu targul de turism, poate pana atunci ne hotaram si ce destinatie dorim mai exact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

targul de turism va avea loc abia in martie (14-17), pana atunci pierdeti reducerile de EB acordate de agentii pentru inscrieri timpurii. deja etapa pentru inscrieri din ianuarie, cu reducerea aferenta, s-a incheiat. cu cat avanseaza perioada de inscrieri (martie, aprilie), cu atat se micsoreaza reducerea de EB.
raman apoi ofertele last-minute, care sunt cu dus si intors...
nu stiu ce reduceri/oferte speciale vor fi la targul de turism. din experienta voastra, e mai avantajos sa cumperi sejur de la targul de turism sau direct de la agentia de turism ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Ayumi, de la Eximtur am luat (am mai mers cu ei in trecut).
Chiar ieri am fost si am luat o saptamana la Eforie Nord, doar cazare .
Asta va fi concediul de "inceput", in iunie, pt ca mai vrem sa plecam pe parcursul verii.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Fetelor, chiar nu e cazul sa va faceti probleme cu Egiptul! In zonele turistice nu este absolut nicio problema, tocmai s-au intors niste prieteni de-ai mei din Hurghada si a fost totul ok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Ingridnen, ti-am trimis un PM !!

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Ingridnen,multumesc frumos pentru raspuns.

Mergi la inceput