Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna dimineata .

Am o noua donatie mianna-200 roni ,mii de multumiri.

Impreuna se pare ca vom reusi sa oferim copiilor niste mosi de vis si vor sti mereu ca mosul nu i-a uitat si ei sunt mereu pe lista pentru ca sunt speciali.

Cine se regaseste pe lista si trebuie sa ii scriu nick-ul pe lista sa imi dea un PM ca sa il trec in lista .

Nici nu stiu cum sa va multumesc pentru tot ce faceti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am trimis si eu niste bani in contul paypal.
Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Am trimis si eu niste bani in contul paypal.
Multa bafta!


Dana, mami de 2 minuni David (2.11.2009) si Lucas (23.11.2011)



Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Ideea e fantastica si ma alatur cu drag voua, fete inimoase
As vrea sa donez si eu ceva pentru copilasi, dar imi trebuie un cont in euro sau franci elvetieni. Ma poate ajuta cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Lorelei, daca vrei, itzi dau contul meu, transferi la mine (asa a facut si Sabina pt Monica) si apoi, mai pun si eu si trimit prin paypal Cristinei.

Mari, am luat leg.cu Cristina, ca am avut mai multe intrebari. Nu stiu cum sa facem cu transp. ca firma care am gasit-o eu ca ar trece prin Focsani nu e de gasit la tel (mi-a scris ristina ca nu a dat de ei), iar mi pe email nu mi-au rasp. Oare nu ajunge Atlasib sau Pletl pe acolo? Sau apelam la varianta de anul trecut? Vrei sa o contactez eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Helbi, de acord
Trimite-mi te rog pe privat contul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua.

Andreea mi-a zis Crisa tot exact cum e situatia si asteapta raspuns de la firma aia, daca nu apelam la varianta de anul trecut dar m-ai trebuie sa intrebam.

Lorelai multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sau macar pana in Bors daca ar ajunge fiorma respectiva, eu lcurez foarte aproape de granita si se pot lasa la noi la poarta, apoi le trimit eu cu posta

Eu sper sa adun si anul asta cat mai multe hainute, de plecat pleaca icnepand cu saptamana care vine Dau de stire !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Sau macar pana in Bors daca ar ajunge fiorma respectiva, eu lcurez foarte aproape de granita si se pot lasa la noi la poarta, apoi le trimit eu cu posta

Eu sper sa adun si anul asta cat mai multe hainute, de plecat pleaca icnepand cu saptamana care vine Dau de stire !



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Cautam o posibilitate sa trimitem sa vedem cum reusim .Multumesc pentru tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Fetelor,am pus si eu niste produse la bazar.....toate produsele sunt noi si tare dragutehttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=46666&n=Rucsac-Herlitz-NOUhttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=46668&n=Set-creativhttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=46670&n=Rucsac-Herlitz-NOUhttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=46672&n=Set-birotica-copii-Herlitz

Mergi la inceput