Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

KEA sa scrii mai des ca tare-mi place cum gandesti !

Am uitat sa zic ieri ca-mi pare rau pt Keutu care nu se acomodeaza la gradinita , ce zic educatoarele, dupa ce pleci si se linisteste cum se comporta, ii place?

In wkd pozez si marfa de la Silvi si o incarc pe picassa, sper ca-mi mai amintesc detaliile contului , ti le cer daca nu


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Floric, in schimb pozele tale pot sa le vad si le-am admirat pana acum...se pare ca a fost distractie mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

kEA-, nOVUS-
Am depus si banutii, asteptam nadragii.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

kEA-, nOVUS-
Am depus si banutii, asteptam nadragii.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!



acum ambalez marfa si ma duc la posta mai incolo , pe marti ar trebui sa ajunga


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dodo, la multi ani sotului! sa traiasca cu numele!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Novus, ti le scriu mai incolo pe mess, asa, preventiv.
Keutu cica se linisteste, ieri dupa ce eu am plans acasa de m-am deshidratat toata, educatoarea mi-a zis ca s-a comportat extrem de bine, n-a mai umblat pe coridoare ca alta data.

Nici eu n-am putut vedea pozele Olgei, de pe tableta. Acum sunt pe calc sotului (Keutu il striga Pixel, fiecare suntem cate un personaj din Lazy Town, baby e Roby cel rau), o sa incerc si de aici. Floric, fain la gradi la voi! Costumatia ai facut-o tu sau mama ta? Pupam Rareselul bucatar de 5 stele!

Asa, ca tot am dadacit-o pe Magdy cu cadourile, sa va zic ce am primit eu de Craciunul trecut si de ziua mea: cate o tableta. Acum toata lumea ar trebui sa pice pe spate cum primesc eu cate o tableta tot la 2 saptamani. De Craciun am primit o tableta, dupa Craciun s-a blocat si a trimis-o inapoi, a luat banii, iar de ziua mea am primit iar o tableta. Sunt foarte fericita ca functioneaza altfel si de Craciunul asta tot o tableta primeam. Pt ca i-am sugerat subtit ca mi-as dori de ziua mea la capitolul flori o orhidee in locul celei inecate de ai lui cand am fost plecati in concediu...am primit oarecum ce-am cerut. O orhidee. Doar ca barbatu-meu s-a gandit ca pt o nevasta deosebita iei o floare deosebita, a luat o orhidee scumpa si atat de urata de n-ati vazut in viata voastra asa ceva. Daca n-ar fi avut eticheta pe care sa scrie ce e, as fi jurat ca am mai vazut-o la bunici pe camp. Am ras saptamani la rand cand ma uitam la ea, dar stiti cum, cu lacrimi! Pana la urma, mi-a creeat buna dispozitie, deci nu pot zice ca a dat-o de tot in bara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Gata, inchid sandramaua, imediat se trezeste "Roby" si ne ducem sa-l luam pe Sportacus de la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

La capitolul flori, Pisi de cand s-a prins ca mie imi palc orhideele , nu mai imi cumpara alte flori asa incat am o colectie impresionanta
La cadouri nu e priceput deloc dar am trecut de faza asteptarilor neimplinite si ii cam sugerez ce imi doresc si astfel toata lumea e fericita

Barbatii oricum cred ca merg pe principiul: ''ce e scump, e bun'' si de aceea o cam dau in bara cateodata



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI ARIS!!!!

Pisik ce scumpa a fost Ana

Aici sunt pozele

https://picasaweb.google.com/olgagireada/SebareaToamnei2012?authkey=Gv1sRgCPbGndWXp-DGHA

Revin mai tarziu ca s-a trezit piticul, fug mai repede cat n-a aterizat pe jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Salutare!

Dodo, ce set fain!!! Cine l-a facut? Adica, e facut presupun, nu cumparat.

efacut de o prietena de pe lucru de mana

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput