Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Le ur "si pe aceasta cale" pe sarbatoritele zilei, ILINCA si MAGDA. La multi ani, sa va bucurati de familiile voastre frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, cine a postat pe Picassa hainute pt Iulia? M-o sunat o clienta si nush ce sa ii zic...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


io i-am dat numarul tau de telefon. Io nici atat nu am stiut ce sa ii zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Contul e al meu, au postat dodo, novus, anamariame, lucrurile sunt la novus si la anamaria. Ce o intere mai exact?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Silvi, a ajuns coletul, sunt ff frumoase , zilele astea le pozez si le pun la bazar pt Iulia
Multumesc si pt baloane, Ada o sa fie incantata sigur



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





ma bucur ca iti plac...am mai gasit cateva perechi de cercei acasa dupa ace am trimis pachetul. poate mai confectionez ceva si iti mai trimit. iar cu baloanele, ce sa zic, nu aveam la birou nimik altceva ce sa trimit piticei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Intrebare: voi schimbati copiii cand ii aduceti acasa de hainele de gradi (eu il iau si il duc direct imbracat de gradi)? Sau ii tineti asa pana la ora de culcare si ii imbracati direct in pijamale?

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)


eu dimineata o imbrac direct cu ce va sta la gradi. la pranz o schimba in pijamale iar la 4 e imbracata cand ma duc eu din nou cu cele de dimineata care daca sunt murdare le schimbam daca nu plecam asa. tinem in dulap la gradi tot timpul haine de schimb.
sper ca ai inteles ca vorbesc cam amestecat...zi grea la munca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

La multi ani sarbatoritelor noastre ILINCA si MAGDY!
multa sanatate si vise implinite fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Mno, Phi tot trage la aghioase. Cum e posibil sa stea nepishata de cel putin 7 ore juma?! Io de-atunci m-am pishat de vreo 5 ori!


Sa vezi de cate ori m-am pisat eu....:)))))))))))




+1

In alta ordine de idei, dimineata, cand a plecat la gradinita, Adela mi-a zis sa am grija de bebele ei.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgyiuly spune:

Buna fetele!!!

La multi ani Ilinca si Magdy!!!

Copii mei dorm si eu ar trebui sa ma apuc de facut ceva mancare.Dar cum ma rodea un pic foamea...am zis cat mananc un sandwich...sa va salut.

Simona ....la capitolul pipi in pat ...pe Giulia mea nu o intrece nimeni.Eu in fiecare noapte ma trezesc si o pun la olita in jur de ora 1( sunt setata deja pe ora asta)...daca cumva dorm bustean,sigur o gasesc fleasca.Nu are ea nici o treaba sa se trezeasca sa-mi spuna ca face pipi,nici nu o deranjeaza ca e uda.

Olga...eu pe Giulia o schimb cand vine de la gradinita de pantaloni,in sus de obicei are tricou si uniforma pe deasupra si nu se murdareste.

La noi se pare ca azi e ultima zi de "vara"intarziata..de maine vin ploile si frigul.E placut si totusi ciudat ca la sf. lui octombrie inca umblam in tricouri.

Bianca...imi inchipui entuziasmul si apoi dezamagirea lui Vladimir ,Giulia este foarte atasata de taica-su si daca vine tarziu seara si nu il vede mereu plange ca il vrea pe tati.Iar daca pleaca pentru cateva zile...este foarte nervoasa si ma inteleg greu cu ea.
Asa ca pot sa imi inchipui ce e si in sufletul lui Vladimir.

Va pup..ma asteapta o ciorba de perisoare si o mazare sa fie transformate din "vis" in realitate.





Georgiana

mami de Giulia (12.03.2009) si Sebastian-Andrei (14.03.2011)
Giulia si Sebastian!

Povestea nasterii Giuliei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, , sa nu uit : scoate te rog pantalonii de gravida de pe site ca ii trimit maine la Bebestrumf




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Tufetele, mai mergem la munte in decembrie?? ca maine trebuie sa-i spun omului de acolo cate camere si sa ii virez avansul




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput