Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Ilinca!!!


Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Neatza!
LA MULTI ANI, ILINCA!

TE PUP SI-TI DORESC O ANIVERSARE FRUMOASA, CA SUFLETUL TAU GHIDUSIU SA FII SANATOASA SI SA AI SPOR IN TOATE

Apropo de hainute: eu o schimb pe Ari cand vine de la gradi, in haine de purtare, ca tot vb odata, de haine d-astea de casa, iar cand o culc la pranz o schimb in pijamale. Ei cand se trezeste dupa-masa sigur alege o rokitza, ca nu poate sa stea altfel, Doamne fereste!

Simona- bafta multa, poate cine stie o fi vreo ambasada in drumul tau candva. Dar de ce-ti cerea engleza la postul de administrator? ori n-am inteles eu?
mi-aduc aminte acum enspe ani cand m-am angajat la o firma de turcaleti si imi cereau cunostinte calculator, eu credeam ca e vb de P.C. si ei imi cereau sa calculez,pe d-ala de birou, nu sa operez la PC.

bafta la serbarile toamnei, noi nu avem

fetelor imi faceti o pofta cu zumba asta, musai sa incerc la anu' si la multi ani

dc ieri am reusit fara cafea, imi propun si azi la fel


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

La multi ani ILINCA

Multumesc fetelor

Numai somn nu a fost pe noi, ne-am trezit si la 2 sa-l punem sa faca pipi si pana dimineata tot a mai facut o data. Protectie am de la Happy, dar uda si pe langa, face cateodata si pe pernuta sau pe pilota, azi ii cumpar pampers, ca nu mai rezist

Bebe: postul e functionar administrativ, la firma care are platforme petroliere si mai interactionezi scurt verbal cu strainii.

Trebuie sa plec sa-mi caut pantofi si sa-mi stampilez registru de incasari la administratia financiara.

sa aveti o zi placuta!



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si acum poftiti la cafea !

Olga, si Ada de obicei ramane in hainele de gradinita,cel putin bluza de sus, in perioada aceasta ea merge imbracata la gradinita in sarafan/rochita asa ca atunci cand ajungem acasa dam rochita jos si ramanem in dresuri si bluzita


Anaan, Olga, si mie mi-a placut la zumba , ma energizam tare bine intr-o ora doar ca din pacate nu imi place orarul plus ca e si mai departe de mine asa ca merg la aerobic unde sala e peste drum


Noi accidente in pat/chiloti din fericirie nu am avut niciunul, ma mir cum rezista ata fara sa faca pipi doar sitit ca i-am facut analize + eco si m-am linistit ca asta e ritmul ei


Bebestrumpf, te-ai masurat ? blugii ii sunt largi lui Mada asa ca daca ii vrei sunt ai tai





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Dodo, multumim pt ajutorul cu pravalioara , sa speram ca mai strangem ceva banuti pt Iulia si de acolo


Olga, imi pare rau ca nu ai avut sustinerea in proiectul tau, sunt curioasa la ce te-ai gandit





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

nici aseara n-am masurat posteriorul

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

stai ca fac cu o sfoara si apoi zic..


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Ilina- La multi ani!

Eu ma trezesc in fiecare noapte (asta nu-i noutate), dar motivul e ...a nascut vecina de jos si simpatizez la fiecare scancet (am ramas setata pe modul "").
Pana acum nici n-aveam senzatia ca e cineva la etajul inferior.

Edit
Ilinca- Cat l-am asteptat ieri pe Alex, am terminat cartea cu postarita si imi imaginez ca are final fericit, ca renunta la ideea sinuciderii "in doi" si se termina cu un plan amanuntit (gen Bonnie si Clyde): sa scape de saracie fugind in lume cu incasarile postei...Cateodata e bine sa ne lase autorul libertatea finalului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
... dar musai scoatem sosetele... (la cererea clietului, desigur)

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

anti -sosetute suntem si noi, are necaz rau pe ele, prefera shtrampi, sau colanti cu papucei,azi al gradi chiar ii spunea unui baietel ca are sosete urate si ea poarta doar ciorapi lungi, sa fie eleganta

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Si la noi e nebunia cu sosetele...
E treaba ei ce face, dar nu reusesc sa o conving sa nu se mai descalte sambata la gimnastica...Pana apar mamicile din sala vecina (de la gimnastica lor), ii aseaza pe un covoras si ea incepe sa-si scoata pantofii de sport si sosetele.Pb e, ca trebuie traversat un hol ca sa ajungem la vestiar (unde sunt incaltarile de afara) si pe acolo circula lumea-n incaltarile "de oras". Cateodata nici nu vrea sa o iau in brate la marea traversare.



Mergi la inceput