Un nou venit fff dubios

Un nou venit fff dubios | Autor: laurenta

Link direct la acest mesaj

Buna,am totusi o problema,pentru mine e......
De vreo cateva ore colind forumul si tot intru si ies,sunt atenta ce sa intampla cu soacra lui mami_stefi.
De o ora am 50 de evaluari NEGATIVE,la raspunsurile mele si tot curg in continuare dezaprobarile!
E un user pe nume AVVA e nou venit.........dragi moderatorii vorba lui andacos,stati mai cu batul la intrare cand isi fc cont pe aici.......

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Acum am 22 si tot mai curg........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dar care este problema? Daca acest utilizator nu este de acord cu un mesaj sau doua sau noua sau o suta fie al tau fie al altcuiva este opinia lui/ei. Are acest drept de a fi sau de a nu fi de acord, nu?
Si nu are relevanta ca este utilizator de 11 ani sau de o zi, e dreptul lui/ei la opinie, drept pe care il ai si tu si eu in egala masura.
Nu imi dau seama care este problema. Poate reformulezi?

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

PT ca e nou venit si dint/o data i sa pus pata pe mesajele mele.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Dar care este problema? Daca acest utilizator nu este de acord cu un mesaj sau doua sau noua sau o suta fie al tau fie al altcuiva este opinia lui/ei. Are acest drept de a fi sau de a nu fi de acord, nu?
Si nu are relevanta ca este utilizator de 11 ani sau de o zi, e dreptul lui/ei la opinie, drept pe care il ai si tu si eu in egala masura.
Nu imi dau seama care este problema. Poate reformulezi?

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna


si oare de ce tie ti.a aprobat mesajul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Si ce-ti pasa? Afara e o zi superba! Asta merita vazut si remarcat, nu?

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Poate pentru ca este de acord cu mine acum. E dreptul lui/ei. Am destule mesaje care au dezabrobare si mi se pare corect sa aiba fiecare dreptul liber la o opinie. Nu?

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Eu ma simt urmarita ..........si nu spun prostii,e vb ca ti.e ti.a aprobat mesajul,iar eu acum mai am inca 32 neaprobate asa dint.o data......nu mi sa intamplat niciodata. de.abia a intrat pe dc,si mi.a cautat in arhiva toate mesajele mele,si le dezaproba........de ce ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De ce nu? Care este problema? Daca asta doreste si asta considera .... nu vad care e problema.

www.facebook.com/marius.pernes.3" target="_blank">Destinul meu este de a fi "noi" pentru totdeauna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Aha ..........inteleg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Ii doresc urmarire usoara.........

Mergi la inceput