**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Neatza Mariana si eu prezenta.
Astazi fac prezenta pana la 12:30 ca apoi plec la Arena Nationala

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, ! Da' ce faci mami acolo ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Isi manunta Usl candidatii la parlamentare si trebuie sa fim si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Isi manunta Usl candidatii la parlamentare si trebuie sa fim si noi

http://alinahandmade.blogspot.com/


Wow...te-ai bagat in politikie ? Ce sa spun...ai grija la palme.... O iei si pe Delia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Buna dimi!

Sarumana de cofee Mariana. Ce face barbia Biculinei? E mai bine?

Alina cum mai e Delia? Iesire frumoasa azi pe Arena... n-am fost niciodata, dar am auzit ca e foarte frumos. Te asteptam cu impresii..

David e mai bine. A behait vreo ora azi-noapte si a plans ca il durea in gat. I-am dat Panadol si s-a linistit pana dimineata. Cand am ajuns la gradi mi-a spus ca face kk.. am vazut ca e si putin deranjat la stomac. of of..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny Delia e mai ok numai tuseste asa des.
Mariana nu m-am bagat in politica, amn facut campanie cand au fost alegeri locale pentru USL si acum ne cheama sa fim prezenti si de asta ma duc mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Nyny, ! I-a scos aseara bandajul, e bine, doctorita spunea ca era si mai bine daca talk-anea mai putin . I-a pus doar un bandaj mic cu rivanol pe care sa-l tinem pana vineri si de vineri liber...Off nu intelege si e tot vitezomana....
lui David. Lasa, cu putin regim ii trece. Sanatate multa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Hai ca am revenit. Am lasat copiii acasa, i-am hranit, am mancat si eu repejor si iata-ma iar la serv.

Ma bucur sa citesc ca sunteti mai bine. Alina, vorba Marianei.. sper ca ai pregatit palmele.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Hai ca am revenit. Am lasat copiii acasa, i-am hranit, am mancat si eu repejor si iata-ma iar la serv.

Ma bucur sa citesc ca sunteti mai bine. Alina, vorba Marianei.. sper ca ai pregatit palmele.



Mami de kinderi tazmanieni



Nyny, David e bine? Ce alergatura mai ai si tu. Nu se pot adapta la program prelungit la gradi ?

Noi astazi avem sedinta la gradi cu comitetele de parinti. Sunt tare curioasa ce "surpriza" ne pregateste directoarea . Deja "cotizatia" a ajuns la nivel de VIP...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui MarianaPop

Nyny, David e bine? Ce alergatura mai ai si tu. Nu se pot adapta la program prelungit la gradi ?

Noi astazi avem sedinta la gradi cu comitetele de parinti. Sunt tare curioasa ce "surpriza" ne pregateste directoarea . Deja "cotizatia" a ajuns la nivel de VIP...



_

Mariana, mamica de Bianca Alessia, domnisoara mea iubita
**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim**


David era mai bine la pranz, n-a mai avut probleme la burtica... putin mucios.. si obosit, dar se revigoreaza sigur dupa somn.

Mariana, nu vreau sa-i duc la program prelungit. Au cu cine sa stea acasa si prefer asa.. sa manance acasa, sa doarma acasa in paturile lor.. sa petreaca cat mai mult timp in mediul lor, sa-i vad/sa ma vada. Daca nu aveam incotro iti dai seama ca ii duceam la program prelungit fara discutie.. dar daca avem alternativa.. profitam de ea. Plus ca eu am un program destul de flexibil: pot sa fug de la servici la nevoie, sunt zile cand raman acasa la pranz, zile cand nu trebuie sa merg la servici.. consider ca e pacat sa nu ma folosesc de avantajul asta.

Bafta la sedinta! Noi deja am cotizat: 200 ron de caciula+ consumabile (servetele, h igienica, sapun lichid, etc). E rezonabil (zic eu) pt rechizitele pe tot anul, jucarii, cadourile de Craciun incluse si ce o mai fi nevoie..

Mergi la inceput