Creare grup Facebook - cum fac?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Rog moderatorii sa mai lase un pic deschis subiectul, sa nu fac si eu unul nou .
habar n-am cum sa gasesc acel grup. Am incercat eu cu cautare grupuri, da' n-a mers. Si nici invatatoarea nu stie ce si cum, a zis ca i-a spus fotograful ca's pozele acolo si ea doar a dat mai departe informatia, nici ea nu stie cum sa gaseasca grupul ala .

deci heeelp, cum pot sa vad pozele?!


Asta e? http://www.facebook.com/cire.sarii.7/photos_stream

DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

am incercat de pe mobil, dar imi da eroare (pagina negasita)
o sa incerc cand ajung acasa linkul sa vad daca merge, de la munca nu pot accesa facebook-ul.

oricum, daca's poze de scolarei din clasa I, inseamna ca ala e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Gata, le-am gasit , merci mult.
Nu am reusit cu linkul, dar am dat cautare dupa cire.sarii.7 si am nimerit la marele fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Cu placere, vizionare placuta! Eheee...e-ar fi totul asa simplu la fb, ce bine-ar fi....

DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Mie imi da dureri de cap FB
Poate daca as intra mai des de o data pe luna, m-as mai destepta si eu. Da asa, ce pretentii sa mai am?! :))
Am dat un like din greseala la un site (ma rog, nu puteam citi un articol ca imi sarea mereu o fereastra cu like in fata, si am zis sa scap), si nici pana in ziua de azi nu am aflat cum sa dau dislike sau unsubscribe, asa ca am o groaza de articole de-ale alora pe perete, si imi taie cheful de fb imediat cand intru, ca nu am rabdare sa sap dupa mesaje de-ale prietenilor prin multimea de inutitati ale alora :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Fetelor, s-a rezolvat!!! Am buton de creare grup in Raza vinde!

Da' stiti cum? Tocmai mi-am facut grup in Raza si am zis sa intru in Raza vinde sa verific ceva... cand colo, surprizaaaa...

Acu' vine intrebarea: daca sterg grupul din Raza, ramane butonul in Raza vinde?

DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Am dat un like din greseala la un site (ma rog, nu puteam citi un articol ca imi sarea mereu o fereastra cu like in fata, si am zis sa scap), si nici pana in ziua de azi nu am aflat cum sa dau dislike sau unsubscribe, asa ca am o groaza de articole de-ale alora pe perete, si imi taie cheful de fb imediat cand intru, ca nu am rabdare sa sap dupa mesaje de-ale prietenilor prin multimea de inutitati ale alora :))

E simplu, iti spun pas cu pas: deschizi contul, te duci in dreapta sus, unde ai numele contului (al tau), find friends si home.

Mergi pe NUME si cam pe la mijlocul paginii, ai activitate recenta. Acolo iti apare cu cine te-ai mai imprietenit si ce iti place. Cauti ceva gen NUME like ( adica tu like ) si message. Pui cursorul pe like, apare o alta fereastra, ai 3 chestioare acolo...o bifezi pe ultima, UNLIKE. Si gata.

DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zala spune:

Daca ai pus la admini si pe 'Raza vinde', e posibil ca de-asta sa-ti fi aparut butonul.

Tu nu stergi grupul dintr-un cont. Stergi doar administratorul. Intre nadaflorilor, mine si tine nu exista nicio legatura la nivel de cont. Si, totusi, dupa ce-am indepartat-o pe nadaflorilor, grupul inca exista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zala

Daca ai pus la admini si pe 'Raza vinde', e posibil ca de-asta sa-ti fi aparut butonul.

Tu nu stergi grupul dintr-un cont. Stergi doar administratorul. Intre nadaflorilor, mine si tine nu exista nicio legatura la nivel de cont. Si, totusi, dupa ce-am indepartat-o pe nadaflorilor, grupul inca exista

Nu e decat un admin, Raza. Iar pe Raza deja o intreaba prietenii reali ce si cum e cu vanzarile. Raza nu e prea incantata. Raza se gandeste sa inchida grupul si sa-l redeschida in Raza vinde.

Doar ca acum ma lovesc de alta problema: nu pot adauga membrii in Raza vinde. Ce ziceai, tu, Mickyyy de durerile de cap?

Edit: problema se complica, clientii au aflat, au zis mai departe si uite-ma blocata in Raza. Se pare ca aici raman.



DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zala spune:

Trebuia sa faci grupul privat si dupa ce te lamureai cu totul sa-l faci public.

Pune 'raza vinde' ca administrator cu functia de manager. Si apoi fa mai departe cum ti-am zis ieri. Si asa nu mai ai probleme de interferenta.

Mergi la inceput