Creare grup Facebook - cum fac?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zala

Trebuia sa faci grupul privat si dupa ce te lamureai cu totul sa-l faci public.

Pune 'raza vinde' ca administrator cu functia de manager. Si apoi fa mai departe cum ti-am zis ieri. Si asa nu mai ai probleme de interferenta.



Eh, asa invata omu'... Multumesc in continuare pentru...suportul tehnic si moral!

Ok, maine o sa iti dau un pm.

Ca sa nu lungim subiectul si pentru ca nu mai sunt alte intrebari, rog moderatorii sa inchida topicul. Multumesc!



DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zala

Daca ai pus la admini si pe 'Raza vinde', e posibil ca de-asta sa-ti fi aparut butonul.

Tu nu stergi grupul dintr-un cont. Stergi doar administratorul. Intre nadaflorilor, mine si tine nu exista nicio legatura la nivel de cont. Si, totusi, dupa ce-am indepartat-o pe nadaflorilor, grupul inca exista




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Zala

Daca ai pus la admini si pe 'Raza vinde', e posibil ca de-asta sa-ti fi aparut butonul.

Tu nu stergi grupul dintr-un cont. Stergi doar administratorul. Intre nadaflorilor, mine si tine nu exista nicio legatura la nivel de cont. Si, totusi, dupa ce-am indepartat-o pe nadaflorilor, grupul inca exista








DE VANZARE, PENTRU COPII SI MAMICI. SUPER OFERTE!!!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zala spune:

Emoticon razand cu gura dincolo de urechi. Nadaflorilor, lasa ca noi doua facem grup privat de discutat secrete de FB

Mergi la inceput