Delfinasi jucausi de iulie-august (93)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

'neata, mamici!

, croisant cu unt si kefir bio!

Denisa, succes cu reductorul! Poate ia si Carla exemplu.

Puiut, Bambo, mult rabdare va doresc, sper sa revina delfinasii vostri la sentimente mai bune vizavi de olita.

Am avut trei pisici, una chiar la Bucuresti si stateam in chirie. N-am avut probeleme. Trebuie s-o educi ca pe un copil. Era mai greu cand plecam in deplasari. Daca stateam la curte, sigur ne luam o pisicuta, bineneteles cu acces si in casa.

Ochidut, imi pare tare rau de catelusa. Stiu ce inseamna sa pierzi un animalut drag, cu timpul se mai alina durerea.

Noi plecam dupa-amiaza la tara.
Va doresc de pe acum un w/e linistit si vreme frumoasa!

Mamica Nataliei, 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

aaa da si cand sta pe toaleta imi spune sa ies sa inchid usa ca el face kk si dupa ce termina,ia hartie si incearca sa se stearga e tare haois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

M-ati facut sa zambesc asa de la prima ora. Fac cinste cu o

goldstuck si Saddie!

Iulia mi-a spus ca ea e sirena eu am invatat-o ca e "pui de om" si-mi place cand spune asa ca ea e pui de om si noi suntem oameni mari.
Sa mai scriu si alte perle. Azi noapte vroia lapte si a inceput sa zica din ce in ce mai tare "mami vreau lapte, mami vreau lapticul meu, mami, mami, mami tu nu intelegi ca vreau lapte?" La asa exprimare, chiar si pe tz si r le-a spus bine, m-am ridicat sa-i umplu sticla . Acum cateva zile cand am venit acasa seara mi-a zis “ce faci mami nu te duci la vivici sa iei bani?”

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Ieri am avut o sarbatorita, noroc cu Otilia.

La multi ani cu sanatate, Goldstuck!!!


Sunt tare haiosi astia micii cand ne imita. Si SN tot asa, singura vrea sa se stearga.
Mai zilele trecute, la un moment dat nu o bagam in seama ca vorbeam cu mama si ea vine in fata mea, sa fie in raza mea vizuala si-mi zice 'eu cu cine vorbesc?', exact cum fac eu cu ea cand nu ma asculta.


Mamica Nataliei, 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Saddie, iti urez si tie de astazi (maine sigur n-apuc sa intru pe net):

La multi, multi ani fericiti alaturi de cei dragi!!!

... si petrecere frumoasa pe maine!

Mamica Nataliei, 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata

Raul e leu "nic" eu sunt mama leu si Cosmin tata leu, asta cand nu e elefant sau "banela"...asa imi sunt de dragi in perioada asa...
Si nu se lasa si ne imita...asa putem intelege si noi cum ne vad ei pe noi si poate ne mai schimbam din obiceiuri, nu?

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

Poze petrecere 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m



Si nu se lasa si ne imita...asa putem intelege si noi cum ne vad ei pe noi si poate ne mai schimbam din obiceiuri, nu?

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit doi anisori!!!

Poze petrecere 2 ani


Ha, ha, Paula, sa sti ca noi deja am luat masuri in unele chestii.

Mamica Nataliei, 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Ai dreptate Paula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani, Goldstuck!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Buna seara!

Ochidut, imi pare rau :(

V tot racit, nasul vesnic infundat... Se ineaca in somn de mucii din gat, dar nu iese nimic la aSpirat. Asa face la fiecare amigdalita.

Afara numai in brate vrea. Ma dor spatele de mor!!! Am avut un pic de umblat azi si l-am carat de nu mai pot!! Maxim 5 metri merge pe jos, fara sa exagerez, apoi in brate. Cu orice papuci! In casa, prin curte nu are treaba. Dar in oras e jale. M-am dat cu crema de spate, ca batranii, si sper sa treaca.

Mycya, ca intrebai de magazin.. Luna asta tare rau a mers... Off! Maine merg eu la magazin si ramane v mic cu v mare, 3 ore jumate. Cred ca e prima data cand sta vasi cu el asa mult fara mine. Ce emotii am! :)

Ma culc si eu, noapte buna!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput