Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Tudor! Sa cresti mare frumosule si sa fii sanatos. Gabi, sa-l pupi si din partea noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

de dimineata!
Infanta este bine...ii iese cate o bubita, dispare alta. Dr a zis ca e o forma usoara. Mai vb miercuri sa vedem daca ne ducem saptamana viitoare la scoala. Saptamana asta sigur nu.
Nu se plictiseste...desene, laptop, isi face lectiile la zi. As vrea sa o conving sa mai citeasca.
In rest, suntem bine. Nu a facut febra, nu o mananca foarte tare.
O saptamana frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani, Tudor! (inca o data)
Sa fii sanatos si sa ai parte numai de bucurii!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Tudor! Gabi, sa va traiasca feciorul, sa creasca mare si sanatos!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

[ La multi ani Tudor ,si din partea noastra!
Gabi cum esti cu ochii?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Va multimesc pentru urarile de ziua lui Tudor.
Carmen, nu sunt bine cu ochii... Cu dreptul vad mai rau ca inainte de operatie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La multi ani, Tudor
Sa cresti mare si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Tudor!!! Gabi sa fiti fericiti toti 4 impreuna.

waw eu tot pe fuga parca m-am inscris la un maraton vesnic. La lucru enorm de mult, nu-i mai dam de capat cred ca niciodata si partea cea mai proasta e ca rezultate financiare nu se intrevad. Dupa masa iar mai rau, ca ma alerg singura cu si dupa copii, activitati, ore pentru Daria.
Ghighi e din ce in ce mai prapadita. una doua se arunca pe jos cand nu-i convine si se pune pe plans din ala adevarat. mare actrita.

Clau condoleante.

Nici n-am stiut ca trebuie sa merg dupa analize. O sa-mi fac si de astea timp intr-o zi.

Aliclara aveti varicela?

Cristina ati adus fetele? Ati mai ajuns la Prislop?

Na cam atat pot eu la ora asta.



Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Neatza buna!

Avem si noi copii in sfarsit! E tare bine cu ele acasa, veselie, galagie, jucarii imprastiate ... imi lipseau .
Miha, am ajuns la Prislop, era deja noapte. Frumos, liniste, dar cu barbatu' dupa mine n-am putut sa ma reculeg prea bine, ca era tot pe fuga, parca-l alerga cineva sa plecam mai repede.
Am lasat scurt pe doi 500 lei la gradi, cu fonduri, optionale, excursii, teatru de papusi.
A trebuit sa-i iau Marei hainute ca s-a mai implinit cu vreo 5 kg la bunici. Era asa fericita ca i-am cumparat pantaloni comozi, care nu o mai strang Ce usor poti face un copil fericit!
Se apropie perioada mea preferata din an...simt deja mirosul de iarna, cu sarbatori si veselie.

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Salutare.
Luati o de va mai dezmortiti. Mie mi-e somn si nu stiu de ce ca am dormit bine.
Gabi, cum se poate sa vezi mai rau? Cand mergi inapoi la Szeged?
Miha, las' ca apar ele si rezultatele financiare. N-au cum sa nu apara.
Cris, m-as fi asteptat la Dora sa ia mai mult in greutate ca ea-i mai mancacioasa. :) Sanatoase sa fie.
Voi de unde le cumparati incaltaminte la prunci? Am fost la Leonardo si n-am gasit mai nimic. :(

Mergi la inceput