Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am intrat si eu sa va pup in grup si sa va urez un An Nou cu sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!
Ma gandesc la Moni si la familia ei, n-am putut sa dau nici macar un telefon...ca mi-e teama ca mai mult ii rascolesc. :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Va urez si eu un An nou plin de bucurii, fericire si realizari.
Cristina, la multi ani lui Adi.
Ada, am vorbit eu cu Ghita in ziua de ajun. Copiii sunt bine, la fel de zvapaiati si dornici de duca tot timpul. Au primit ce si-au dorit de la mosul din toate partile. Au primit si din partea firmei pt care lucrez, un pachet consistent(de vreo mie de lei)jucarii, carti, hainute si dulciuri. Diana a primit printre altele Ciciobello(si l-a dorit foarte tare) si abonament la inot pe doua luni. Maine este ziulica ei... Prima zi fara mami...
Va las, ca devin melodramatica...dar e bine, m-am descarcat!

An nou fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Dragi Aradence!

Va doresc sa fiti sanatoase si sa va bucurati alaturi de copilasii vostri de un an mai bun!
La multi ani!



Gabitzica pt vestile despre copilasii Monicai. Nu am cuvinte destule si potrivite pentru aceasta zi... gandindu-ma la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am intrat si eu pe fuga sa va urez un AN NOU cat mai bun si cat mai fericit!
Gabi,
Si pe mine ma doare sufletul cand ma gandesc la draga de Diana ... Sa speram ca va avea o zi minunata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

An Nou Fericit fete dragi
Si multumesc pt vestile despre copiii Monicai
La multi ani, Diana, sa treaca cu bine ziua asta pentru ea



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

La multi ani pt noul an! Sanatate, fericire si tot ce va doriti!

La multi ani Diana! Sa ai o zi superba, sanatate si multa fericire!
O zi pe cat de frumoasa, pe atat se trista. Moni sigur vegheaza asupra copiilor si-i calauzeste in viatza de acolo de sus:((.

GABI multumim de vestile bune.

Copiii sunt intr-adevar fericiti, cel putin asa se vede su din pozele si filmuletele puse de o ruda de-a lor pe pagina de FB a Monicai.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

La multi ani cu sanatate si multa fericire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani!
La multi ani Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, va doresc si eu un An Nou fericit, cu sanatate si multe impliniri!
Va puppppp!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani fetelor si un An Nou asa cum vi-l doriti! Bucurati-va de coplasi si de sanatate !

Mergi la inceput