Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Noi vrem sa mergem la sanius pe mal cam intr- o ora. De dimineta nu am reusit, ca am bucatarit... Unde e loc fain de dat pe mal cu sania?
Cine mai vine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

salut, cum ati ajuns la scoli/servici?

Ada cum v-ati acomodat?

Vic bubeste, restul ieri toata ziua au fost afara.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare fetele, am intrat putin, vroiam numa sa va spun ca eu din 22 decembrie si pana in 13 ianuarie am libeeeeer, nu stiu ce o sa fac atatea zile acasa, dar o sa ma concentrez pe petrecut timpul cu familia si pe gatit, am in plan sa fac eu cozonac si alte cele de sarbatori. Daca tot sunt atata timp libera si poate mai aveti si voi liber ce ziceti de o intalnire cu copii, undeva la un loc de joaca. Va surade?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ne surade. Da' noi suntem plecati din 20 pana la anu'.
Miha, ne-am acomodat rapid, de sambata chiar. Abia asteptam sa ajungem acasa unde ne simtim supeer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Surade, surade si eu vreau sa va invit la o colinda ca ne e gata semineul. Sa stam la foc sa spunem povesti si sa cantam colinzi cu copii. Ha?

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

OOO, super Miha! Noi ne inscriem la colindat la si cu voi!

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna sara!

Noi azi am impodobit bradul, mai exact fetele l-au facut. Am bagat o tarta cu fructe la cuptor si acum savurez un pahar de vin rosu.
Voi? Noutati ceva?
Miha, cand sa te calcam?

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La colinde si foc in semineu si noi ne inscriem .

Cristina si noi am facut bradul,l-au facut copiii si la noi.Au avut "rabdare" pana am pus beculetele....E mai mult mov cu rosu .Cat despre paharul cu vin,mi-e dor sa mai beau si eu .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

In sfarsit am scapat si noi de varicele...Intai a facut Carina si apoi Alexandra...
Noi n-am facut inca pomul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Noi n-am facut inca bradul. Acum s-a dus Susu cu copii sa cumpere brad.

Pai nu stiu pe cand sa zi ca sapatamana asta avem in fiecare zi serbare, sa vina copii acasa sa fac recensamantul la serbari sau intre Craciun si revelion ca suntem mai linistiti si odihniti.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput