Strugurasi de sept-oct 2011 *71* LMA !!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

asa ii calesc si astia pe aici. vezi cate un bebe cu piciorusele goale si rosii de frig, capul gol, dar parintii sunt infofoliti.
plus ca ii lasa cu mucii curgand. nici nu se obosesc sa il stearga.
mie mi se par niste dusi cu pluta sa fiu sincera... nici eu n o infofolesc pe Bibi, dar nici n o las dezbracata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Maia si Flavius!!!! Sa cresteti mari si sanatosi.Mamicilor sa va traiasca puiutii.

Multumesc fetelor ptr condoleante.Bunica m-a crescut pana in clasa a VI a.Cu ea am invatat sa scriu, sa citesc.Ea a fost la capul meu cand am fost bolnava.Ea si bunicul meu care s-a prapadit acum 4 ani.Am un gol imens acum.

Eu am amandoi puiutii raciti.Evei ii curge nasul si e infundat.Azi-noapte nu s-a putut odihni deloc din cauza nasucului.Nu i-am dat nimic doar ii pun in nasuc apa de mare de la Humex.Cu aspiratorul nu mai pot face nimic ca plange numai cand ma vede cu el si facem mucii la loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Buna dimineatza la pranz si de la noi


Azi-noapte am dormit doar o jumatate de ora pt k atat m-a lasat puiutzul meu ... ne iese o masea si mai suntem si cu muci si e groaznic
Acum la lucru parca vad tastatura dubla ....


Va pupacesc si la multi ani puiutilor care se sarbatoresc astazi!!!

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011)
Dumnezeu sa ne ajute sacrestem mari si sanatosil!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

LA MULTI ANI MAIA SI FLAVIUS! Sa cresteti mari si sanatosi!

Eu m-am internat. Azi analize, maine cred ca ma operez. Se pareca am douapietre lafiere sinu una.
Piticul e cu mama si cu bona. Un rasfatat! Deja mor de dorul lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

La multi ani Maia !!!

La multi ani Flavius !!!

klau bafta cu operatia ! tinem pumnii !

atoshik si tu ai inceput serviciul ?
cu cine sta baiatul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Jade ... da am inceput de cand bb a facut 1 anisor ... :(
Robi sta cu mami meu iar eu lucrez doar 6 ore de la 9:30 - 15:30
Este greu dar ce sa fac ...

Klau ...tinem pumnii pt operatie!!!

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011)
Dumnezeu sa ne ajute sacrestem mari si sanatosil!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

La multi ani puiutilor de astazi

Klauiti tinem pumnii la operatie,sa ne ti la curent

Multa sanatate bebeilor bolnaviori,sa se faca repede bine.Ati dat vreodata bebeilor pliculete de propolis raceala si gripa cu vitamina C kids? Scrie pe ele ca se pot da de la 1 an insa nu am incercat pana acum.

Noi suntem bine, ultimele doua nopti a dormit bustean iar noi in sfarsit ne-am odihnit mai bine . Edi e un nazdravan si jumatate, s-ar juca toata ziua, rade de rupe cand ne alergam prin casa sau pe scara ( locului preferat ), continua sa refuze sa-i dea cineva sa manance, papa numai singur cu manuta deci nu pot sa-i fac nimic lichid insa ma bucur ca mananca totusi destul de bine. Mai nou imi cere fructe din copac sa-i dau sa pape.

mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluca050

La multi ani puiutilor de astazi

Klauiti tinem pumnii la operatie,sa ne ti la curent

Multa sanatate bebeilor bolnaviori,sa se faca repede bine.Ati dat vreodata bebeilor pliculete de propolis raceala si gripa cu vitamina C kids? Scrie pe ele ca se pot da de la 1 an insa nu am incercat pana acum.

Noi suntem bine, ultimele doua nopti a dormit bustean iar noi in sfarsit ne-am odihnit mai bine . Edi e un nazdravan si jumatate, s-ar juca toata ziua, rade de rupe cand ne alergam prin casa sau pe scara ( locului preferat ), continua sa refuze sa-i dea cineva sa manance, papa numai singur cu manuta deci nu pot sa-i fac nimic lichid insa ma bucur ca mananca totusi destul de bine. Mai nou imi cere fructe din copac sa-i dau sa pape.
Tot week-endul l-a strigat numai pe taica'su si pe tataie, deci eu sunt la "diverse", parca nici nu ma vede.Oricum in topul preferintelor lui tataie ocupa primul loc detasat

O saptamana usoara mamici

mami de Eduard


mami de Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

LA MULTI ANI MAIA SI FLAVIUS


Camady, te inteleg:(...cu timpul o sa treaca

kalu multa bafta, e bien ca te-ai hotarat, o sa vezi ce bien te simti, ai vazut ce au zis fetele care au ptrecut prin asta, piece of cake

May, mie imi plac englezii la fazele astea, stiu ca ii poarta mai mult dezbracati cu mucii curgand..si nu dau fuga la medicamente, eu sunt de acord. adik le invata organsimul sa devina rezistent si sa lupte singur, mie mi se pare ok. eu mereu o patesc mereu afara..ca de ce il las cu funsu pe ciment..ca de ce il las sa se joace cu nisip ..ca sa ii mai sau un pulover, ca s aii pun fes..si asa ami departe, sutn super satula..dar pana la urma asta e, il crersc cum cred eu de cuvinta, chiar daca se utia lumea crucis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Buna fetelor

Camady, condoleante!
-ici pentru picii bolnaviori.Sa se faca bine.

Jade, si eu am intrebat doctora si mi-a zis ca nu-i nimic.lor le creste caputul si cu timpul o sa dispara.Anastasia a re la ceafa umflaturi.Si de cazut mi-a cazut de 8 ori din pat(pe spate) si de 3 ori pe ciment si de cateva ori in casa pe parchet.

Klau, O sa ne gandim la tine.Totul o sa fie bine.

May, bine ai revenit>Ma bucur ca te-ai simtit bine.Scuze, nu am fost atenta...dar ati avut-o si pe Bea?


La multi ani Maia !!!



La multi ani Flavius !



Sa cresteti mari si sanatosi!


Zubi, la mine este invers.am tot timpul tendinta sa o imbrac gros si cand mergem afara copiii sunt mai dezbracati si incep si eu sa-i dau jos din hainute. O las si eu pe jos.





Mergi la inceput