Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (36)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Alice, te pregatesti pentru cel de-al treilea?

Lali, eu am discutat cu pediatra lui Vladut si a zis ca atata timp cat scaunele verzi nu sutn constante sa nu-mi fac griji, noi am avut probleme la inceputul diversificarii si eu cred ca de la pere, in orice caz de la fructe. Pediatra zice ca le-ar digera mai greu fiind crude, fata de legume care sutn fierte.

Anca si eu vreau sa-l "intarc" pe Vladut, la noi e mai usor ca el nu a supt niciodata eu m-am muls, de azi o sa incep sa beau ceaiul de salvie sa reduca lactatia, sa nu am probleme cu sanii. L-am cumparat din week-end dar nu am inceput sa beau. Accepta acum laptele praf?

Gianina, mi se pare oricum f mult, la noi in 2 zile le ai pe mail. Cel mult. Important e sa fiti voi sanatoase, nu mai conteaza procedurile.

Off Amelia, cred ca o mare parte ne regasim in ceea ce ai scris tu acolo si la noi e cam la fel, dar mi-a promis ca daca ne mutam intr-un aparatament mai mare si o sa aiba un dulap numai al lui nu le mai imprastie, sunt tare curioasa.

Alexa, asa se intampla de fiecare data cand iti planifici trebuie sa intervina ceva, poate scapa micutul de infectie.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian.feb2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput