Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Lexi, te intreb pentru ca nu stiu: nu e prea mare cantitatea de cereale pe care o mananca micuta ta? Ma gandesc doar daca as face asta cu al meu cum l-as rostogoli prin casa de rotund ce ar fi... Asa ti s-a recomandat, e prea slabuta?
Lady, cum mai e fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

lady-sanatate multaaa!!
-ce rau imi pare ca nu am fost pe faza cu intalnirea de azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Lady, multa sanatate fetelor! Ce de probleme si pe voi!
Tocmai am aflat o veste minunata: o fosta mamica greu incercata din grupul nostru, a devenit, pe 12.09, mamica unui baietel! E vorba de Chri70! FELICITARI, mi-au dat lacrimile de bucurie! Imi pare rau ca abia acum am aflat si ca abia acum transmit felicitarile dar mai bine mai tarziu decat niciodata, nu? Sa va traiasca bebe, sa fie sanatos, norocos si cumintel!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara





OOOOO Cred ca mi-o amintesc...Stiu ca am plans cand ne-a scris aici finalul...O Doamne!!! Felicitari, ma bucur mult si le doresc numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Kraluca - Noi suntem fara dintisori si la fel ca voi, adormim numai la tzitzi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multe lunite frumoase!
Sara si Maria Elisa

Mady eu te-am strigat la catalog... poate mai facem o intalnire cu mai multe mamici....

Pentru mine a fost o intalnire suuuper relaxanta.... m-am reindragostit de ochii lui Andrei, am rosit la zambetele pe sub mustati ale lui Tudor, l-am cunoscut pe Robert care ne-a vrajit cu gropitele lui... si bineinteles toti au dupa printesica de Bianca.

multi pentru toate mamicile si bulgarasi.....
Sa aveti o noapte linistita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Lady, multa sanatate fetelor! Ce de probleme si pe voi!
Tocmai am aflat o veste minunata: o fosta mamica greu incercata din grupul nostru, a devenit, pe 12.09, mamica unui baietel! E vorba de Chri70! FELICITARI, mi-au dat lacrimile de bucurie! Imi pare rau ca abia acum am aflat si ca abia acum transmit felicitarile dar mai bine mai tarziu decat niciodata, nu? Sa va traiasca bebe, sa fie sanatos, norocos si cumintel!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara





OOOOO Cred ca mi-o amintesc...Stiu ca am plans cand ne-a scris aici finalul...O Doamne!!! Felicitari, ma bucur mult si le doresc numai bine!

Mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)


Eu nu cunosc povestea, dar cu siguranta e o veste ce merita sarbatorita, asadar scot fanfara:
Felicitari! Sa fiti sanatosi!

Multumesc fetele pt raspunsuri. Am facut si noi dupa o reteta de pe net, dar iaurtul a iesit cam ...lichid. Azi am luat unul de la Covalact pt comparatie, dar au cam aceeasi textura. La gust, e bun.

Lady sanatate multa si tie, putere sa razbesti cu toate!



Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

stiu Alexa...am vazut ca m-ai strigat la catalog..da am vazut prea tarziu.....
-ma bucur asa mult pt Chri 70...felicitari mamicoo!!!
- noapte buna fetelor..ne bagam la somn...vad ca de doua zile Ilinca mea se culca la ore mai rezonabile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Fete dragi, ieri am avut o discutie cu Ligia si cu Alexa legata de branzica de casa si despre laptele din care o facem. Fetele spun ca fac branzica din lapte de 3,5, ba chair Alexa zicea ca pediatra i-a dat o explicatie legata de beneficiile grasimilor din lapte si despre faptul ca nu ingrasa daca laptele e gras. As face si eu la fel dar nu stiu daca e ok pt grasanul meu. Voi ce stiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

chriss Felicitari! sa iti traiasca puiul si sa fie sanatos!!!!

neata'
vroiam sa va intreb voi la ce varsta ati introdus pestele si ce peste? ca am uitat sa o intreb aseara pediatra!
i-a vazut aseara pe amandoi filip e ok acum, la fel si rares
va pup si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

aerelian eu ii fac branza din lapte de capra acum...gasesc un singur fel asa ca am reolvat cazu'

Mergi la inceput