Colectia de toamna-iarna 2005 (40)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

nici unul. David merge la taic-su la servici pana la 12 si apoi la after scool.nu am chef sa il duc la socrella care zice ca luni va fi bine dar saptamana asta pana miercuri are chimio.

Ile esti prea departe,dar poate te vizitam, ca la ce batalie e pe Ami, si ce dornici suntem eu si David sa vedem bebei....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Duminica pe la 11 daca e vreme buna/ nu ploua, nu vreti sa facem o intalneala intr-un parc?
Eu voi fi libera, fara Virgil.

Suntem dispuse in orice parc cu acces usor de la metrou.

Cine se baga?



Eu sunt un pic reticenta la a chema lume acasa pt ca stau cam prost cu ordinea in perioada asta adica e pe apucate : apuc sau nu apuc sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Pai chiar ar fi o idee buna , altfel o s ane vedem la batranete

Dar uite o alta idee buna: sa aveti voi propriul bebelus



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Noki, Lavi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

La multi ani colectiei!!! Incepe diastractia!!

Natalia, la multi ani!
Maya, la multi ani!

Meems, la multi ani!

Flaviei ii place la scoala.am reusit sa dam de cap stiloului.scrie frumos, rotund fara greseli.lucreaza relativ repede si bine.mai greu o determin sa ajunga in fata biroului.

temele le facem cam dupa ureche, adica ce isi aduce aminte ca are de scris, deoarece auxiliarele raman in clasa.de obicei, incepe cu "cred ca am de scris.....".pana acum are doar FB, cativa cu -.
Cateva din desenele flaviei, pasiunea ei:

https://plus.google.com/photos/116156158810412463498/albums/5804776512929201889?authkey=CPPPnY3C55b_lgE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mara, bravo scolaritei! Si deseneaza foarte frumos!
Multumim de urari!

Deeeeeci eu cu Ilenutza ne intalnim duminica la 11 intr-un parc daca e vremea buna. Cine mai vine la smotocit de bebelusi? Haideti ca e super oferta 2 in 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

noi, noi venim aproape sigur.
Ile nu-mi plac ideile tale.

De fiecare data ma minunez la desenele copiilor vostri.diseara o sa pun si eu cateva de ale lui David, cred ca ai vostri desenau asa la 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Guten morgen tot silentios pentru mine, ca voce tot n-am. Deloc.

Io m-as baga la intalneala, dar sa vad ce negociez cu Adi, ca teoretic e ziua lui cu Sarah. De-aia nu promit nimic.

Mara, frumos tare desemeaza Flavia! Se vede ca e pasionata.

Miri, acum tu ce vrei? Si pictor si matematician? Si plod nr. 2, ma rog, de ce nu vrei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Noki faceti voi copii ca sunteti tinere.eu am implinit deja 38, nu vreau sa risc. noi tot timpul ne-am dorit doar un copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Corect zici tu Noki despre Miri!

Mergi la inceput