Colectia de toamna-iarna 2005 (40)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

La multi Maya!!!
La multi ani Natalici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

la multi ani, Nati! Fericire si impliniri, teme usoare si facute cat mai rapid! Familiei intregi sa va bucurati unii de altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Nati, La Multi Ani fericiti si o viata frumoasa si implinita!
Lavi, sa-ti traiasca smecheria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

La multi ani MAYA!
La multi ani NATALIA! Sa fiti sanatoase, sa mergeti cu placere la scoala!

M-am intalnit cu o prietena care are fetita tot la cls 1, cica a sunat-o invatatoarea ca a disparut copilul cu tot cu ghiozdan de la scoala, copilul plecase mai devreme ptr ca stia ca e maica-sa acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mihaela draga, sa-ti traiasca minunatia de fetita, sa fie fericita si iubita si sa aiba parte de o viata senina si cu infinite impliniri!

Lavilone, trag si-aici o uratura-muratura pentru fetita mijlocie a familionului: sa fie sanatoasa, vesela, iubita si apreciata de cei din jur!

Meemsulici, iti urez si aici sa fii mereu la fel de vesela si zambareata cum te stiu eu si sa ai parte numai de bucurii si implinirea viselor!


Io-s varza cu o virozo-laringita, voce nexam si durere nasoala in gat. Bine macar ca pot manca.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Multumesc mult de urari, fetelor!

La multi ani, Maya!!!

Meems, azi e ziua ta?
la multi ani! Sa fii fericita, sanatoasa, sa te bucuri de familion si ei de tine si sa ramai la fel de frumoasa, cocheta, prietenoasa si buna!

Noki, ieri a fost ziua lui Maya lui Monet, Maya Mihaelei e mai tinerica, abia pe 10 decembrie va fi ziua ei.
Un sa-ti treaca laringita!
Nasol sa ramai fara voce, pt o femeie. Pt un barbat e o usurare, scapa deobligatia de a da raportul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ups, m-am ramolit de tot, e clar! Recunosc ca ma miram io cum de e ziua Mayei deja, dar ma rog.

Monet draga, milioane de scuze, La multi ani frumoasei tale mezine, sa fie fericita si iubita voi sa va bucurati de ea pana la adanci batraneti!

Lavi, ca esti mereu atenta! Pilula e dolofanuta dupa umila mea parere, nu te mai stresa cu gramajul! E o draguta si 3/4, tare am suferit ca n-am putut s-o smotocesc in voie. Seara, la plecat, Sarah declara sus si tare in masina ca e adorabila Pilula si ca musai vrea si ea o surioara! I-am zis ca poate va avea vreodata si i-am propus pana atunci s-o inchiriez cu ziua pe Ami. A fost maxim de incantata. Cred insa ca tu vei fi impotriva initiatvei mele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am uitat sa va spun ce mult ne-a placut la Pestera, am ajuns doar la Padina pe jos si la pestera Ialomitei, hotelul era super, mancarea buna, piscina&spa, David nu mai fusese la piscina de mult.
Petrecerea a fost marfa.M-a inspaimantat drumul de la Sinaia la Pestera, era abia asfaltat si lipseau mantinelele de siguranta, mi se parea horror sa merg pe langa prapastie.Tot horror mi s-a parut in pestera, am renuntat cred ca a jumatatea drumului.
Nu ma puteam satura de peisaj, de culoarea frunzelor de la verde la rosu, portocalui ,galben,

Noki cred ca ai pile, dar sunt in fata la inchiriat Amisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

La multi ani MAYA!
La multi ani NATALIA!
Sa fiti fericite alaturi de cei dragi, multa sanatate si numai fb cu steluta.

Noi azi avem sedinta cu parintii,sunt curioasa ce ne zice doamna despre copilasi. La Sooranici in clasa se pare ca este epidemie de varicela, spun se pare pt ca deocamdata sunt confirmate doua cazuri, acum stam cu ochii dupa bubite, cam nasol ar fi sa faca tocmai acum inainte de vacanta pt ca ne sctrica toate planurile de vacanta.

avem saptamana aceasta doua petreceri la fosti colegi de gradi, nu stiu ce sa fac daca sa o duc sau nu, daca are varicela si e purtatoare de virus????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ola

noi facem a-uri

V nu a fost azi la sc. deoarece nu s-a simtit bine, l=a durut capul si burta.Oricum decand a inceput sc. a avut diverse stari.

Nu am fost niciodata la Pestera dar am auzit ca e f frumos.

Ce planuri de vacanta aveti?

Mergi la inceput