Colectia de toamna-iarna 2005 (40)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

In ciuda denumirii generice de bufnita, pe Sarah o bag la nani la ora 21 (maxiiiim 21.15) si in cateva minute se aude sforaind.

Corapino, pai ce face concret Andrei pana la ora aia. Adica cu cine sta? Ca ma cuget ca Anais e o tzara mai devreme la nani, au ba?


Chiar ca e David cu matematica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

pai eu si tac-su suntem nimeni?
sau o tine pe sor-sa de vorba pana cade copila de somn si se iau la bataie ca iar n-o lasa fra-su sa doarma;
sau tine companie unuia din noi (sau amandurora)
sau, in cel mai rau caz, isi ia carti in pat si se uita pe poze in timp ce interpreteaza toate personajele cartii, sau se joacacu lego sau mosmondeste ceva prin camera lui si asculta radio sau vreun cd.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

cucu bau

citit tot

ms de raspunsurile cu jucariile, m-ati mai incurajat ca nu e dracu'asa negru

tv: la noi sta inchis, doar dvd in weekend

note fb pana acum, nu stiou daca are carnet de note

ai mei la 9 sforaie daca nu dorm la pranz

e mama la mine asa ca eu bantui toata ziulica

Azi va invit la o felie de tort, scumpica mea implineste 3 lunitze!

Ai mei scriu cu pixuri cu gel cu guma, ca sa aiba caietele frumoase, s-a luat tv in cls in val de 1700 lei, plus suport plus aparatoare de plexiglass
Trebuie sa ii iau alt scaun lui V pt ca are unul rotativ si cum el este din fire f agitat se misca in continuu, mi-a scos peri albi la lectii.Voi ce scaun aveti?

pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

la foarte multe luni buflicii cuminti!!!!

Oare ce mai face proadelina??. In ce saptamana o mai fi?

Ile, bine ca nu deschideti voi tv-ul acasa dar au cumparat la scoala. La ce le trebuie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Incep aniversarile in colectie!!!
Alexia, La Multi Ani fericiti si sanatosi si impliniti, o viata frumoasa si lina, si multe, multe bucurii!!!
Roxi, sa-ti traiasca fetita ta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

la multi ani, Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani Alexia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Multumesc mult fetelor!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

La multi ani, Alexia!

Tuturor adaptare usoara la programul de scoala si multa rabdare mamicilor! Sper sa pot reveni cu detalii despre Serban in zilele urmatoare,avem si noi o poveste de scolar inceputa mai greu, dar am supravietuit! Evident, Religia e si materia lui favorita, dar are FB si la L. romana si la Schreiben (scriere)... ma bucur ca m-a mostenit la scris si scrie foarte frumos...

o saptamana usoara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Alexia! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita mult!

Citat:
citat din mesajul lui bianca_mo
Evident, Religia e si materia lui favorita,




Ne-am intors si noi de la Herculane, cam iresponsabili, nu ne-am dat dusi decat la 18:30 de acolo, drept pt care am ajuns la 12 noaptea acasa dar fetele au dormit in masina binisor.
Am facut si un traseu usor azi, vremea a fost superba, am mancat afara pe terasa, posibil ultima masa afara pe 2012.

Noapte buna!

Mergi la inceput