Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

nici eu nu -mi vad poza :(nu se incarca galeria foto:(
nu imi apare ca sunt logata..

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
http://s878.photobucket.com/albums/ab348/oanap85/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

eu mi-am vazut poza si au vazut-o si alti useri dar nu am vazut si alti copilasi ai altor useri ca sa-i pot vota si eu.
prima saptamana de concurs conform regulamentului s-a incheiat.
Asteptam castigatorii primei saptamani ca noi oricum nu-i putem vedea ca sa-i stim dupa nr de voturi.
succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

AM verificat din nou. Poza mea nu apare, desi am incarcat-o de 4 ori.... Copilul nu e dezbracat, ca sa zic ca nu a fost acceptata poza in concurs. Am verificat cele 2 pagini, si care merg doar cu refresh. Sper ca saptamana asta lucrurile sa mearga mai bine, pt ca sunt multe mamici care vor sa participe la concurs.

cu 21+ ... si am trecut de jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

Voiam sa va intreb si eu ceva..intampin probleme la incarcarea fotografiilor cica sunt incarcate cu succes dar nu imi apare posibilitatea sa fac comentariile legate de aceasta fotografie .Am incercat sa folosesc atat pentru 0-2 ani cat si ptr 2+.Nu mi se pare corect daca nu putem sa le incarcam sau sa facem completarile sa nu putem participa.Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

Buna azi anuntati castigatori?voturile se reseteaza sau merg in continuare pt saptamina asta?cum faceti?am inteles bine maxim de vot si like 95?lamuriti-ma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Ne-am inscris si noi la concurs!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor:

erik18
ryta


Astet pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale: nume/prenume, adresa/cod postal, nr telefon, user DC si adresa de mail (precizati va rog in subiect Date concurs SuperBaita)

Felicitari!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

multumim frumos!
am trimis datele de contact si de abia asteptam sa primim premiul.
succes participantilor in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Felicitari fetelor, sa va bucurati de premii.
Cum se procedeaza in urmatoarele saptamani cu voturile, stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

si totusi...ce se intampla? eu nu vad nicio poza, nicio galerie, nimic. Daca dau click pe linkul din primul post al acestui subiect, galeria concursului, imi apare pagina de concurs si atat, nicio galerie nimic:
http://forum.desprecopii.com/forum/SuperBaita.asp

deci unde sunt pozele si de ce unii dintre noi nu pot incarca? dau click pe categoria 2+ de ex, incerc sa incarc poza, zice in dreapta ca se incarca ( dar pot sta si 3 zile asa si tot asta zice) dar, de fapt, nu se incarca nimic s nici vreo alta poza nu vad. E chiar ciudat, suntem in zona crepusculara?

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput