Super Baita! (concurs)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Draga Corina,

Este foarte bine ca ai observatii cu privire la regulament. O sa facem o analiza atenta si o sa-l imbunatatim. Pana atunci un raspuns scurt:

1. Este suficient ca sa participi cu contul Desprecopii.com
2. Datele suplimentare le cerem daca esti in lista de castigatori ca sa putem trimite premiul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

iertare, poate azi nu-i ziua mea cea mai buna si inteleg mai greu.

daca intru pe link-ul care permite incarcarea pozei pentru concurs, nu vad nicaieri ca sunt logata cu userul meu si nici nu exista optiunea de a te loga. e ca si cum ai fi vizitator anonim pe site-ul respectiv.

daca trec cu mouse-ul peste eticheta "apasa aici si incarca pozele tale", apare o eticheta alba in care scrie "failed to load Silverlight addon. Use IFrame mode automatically". aparent poza se incarca, dar nu o pot vedea, nu pot scrie comentarii/explicatii la ea. si nu pot vedea nici pozele incarcate de altii, nu ar trebui sa fie tot pe-aici ?

gresesc eu undeva ? sau are calculatorul meu setari care nu-mi permit sa vizualizez toate cele de pe ecran ?

later-edit : acum am vazut in regulamentul concursului ca nu pot participa copiii care au peste 5 ani la data inscrierii in concurs. deci, nu pot participa cu pozele fetitei mele. nu-i nimic, vor fi si alte concursuri. succes celorlalti participanti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

si eu exact ca si Corina, aceleasi probleme am intampinat. am incercat de dimineata sa incarc de 2 ori poza, s-a intamplat exact cum descrie Corina, deci ce se intampla?

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Si eu tocmai am incercat sa incarc o poza la 2+ si nu-mi apare nici ca a salvat-o, nici unde sa scriu 2 cuvinte si nici nu vad galeria de concurs. Scrie doar "se incarca".

cu 20+ ... si am ajuns la jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyyanna spune:

Eu am incarcat o poza la categoria 0-2 ani dar nimeni nu-mi poate vedea poza ca sa ma voteze doar eu o vad, de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cassady spune:

nu putem trimite pozele pe mail ca la celelalte concursuri? aplicatia nu este activa eu nu pot incarca poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

si eu am incercat din nou si tot nu merge.

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui tyyanna

Eu am incarcat o poza la categoria 0-2 ani dar nimeni nu-mi poate vedea poza ca sa ma voteze doar eu o vad, de ce?


eu ti-am vazut poza si am votat-o...
ceilalti sa dea refresh la pagina principala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Nada are dreptate. Cand dai referesh vezi pozele. Dar nu o vad pe a mea. O sa mai incerc sa o mai incarc o data. Poate o sa ia a patra oara cand o incarc.

cu 21+ ... si am trecut de jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

Nada are dreptate. Cand dai referesh vezi pozele. Dar nu o vad pe a mea. O sa mai incerc sa o mai incarc o data. Poate o sa ia a patra oara cand o incarc.

cu 21+ ... si am trecut de jumatate


vezi ca sunt mai multe pagini...

Mergi la inceput