Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *447*

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

pai sincer nu stiu ce scrie pe prospect dar doctorita nu i-a dat altceva niciodata si a avut efect. i-am mai dat eu sirop de ridiche neagra asa... la recomandarea prietenelor...ca e bua cica pentru tuse dar in rest doar prospan fara sa stau sa analizez ce fel de tuse e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

trebuie oare sa treaca un timp, sa aprobe cineva poza si apare dupa aceea? ca am incercat de muuulte ori si degeaba scrie ca poza a fost adaugata la profil dar nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

pai sincer nu stiu ce scrie pe prospect dar doctorita nu i-a dat altceva niciodata si a avut efect. i-am mai dat eu sirop de ridiche neagra asa... la recomandarea prietenelor...ca e bua cica pentru tuse dar in rest doar prospan fara sa stau sa analizez ce fel de tuse e

silvi mama CRINEI

august2012

Povestea CRINEI


merci, o sa incerc si eu, desi la noi conteaza mult felul tusei ca am mai dat-o eu o data peste cap dandu-i de tuse seaca pt tuse productiva
Cel mai mult imi plac cele pt orice tuse, evident dar Grintuss nu prea si-a facut treba la noi

despre poze si profiluri habar n-am ce si cum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Silvi, nu stiu, probabil trebuie aprobata poza

Eu am un training azi de la 16.30 sper sa nu tina mult ca presimt o raceala si la mine asa ca abia astept sa ajung acasa !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Ziua buna!

Ina:Coryzalia: cam 4-5 pe zi, nu-i dadeam in combinatie cu alte homeopate, poti sa-l lasi vineri acasa si sa incepi sa-i dai de maine dupa amiaza, pana luni daca apuca sa ia este bine, vezi cum se prezinta si ii mai dai doua zile daca nu-i trece. Eu ii dau sa le suga, dar daca nu are rabdare si le mesteca poti sa i le dizolvi in putina apa.
Si sucuri de fructe si suflat mai tot timpul nasul, trebuie sa-i treaca

Insanatosire grabnica copilasilor bolnaviori




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetelor, e un mesaj de-a lu` Gige pe fb. Nu pot sa cred ce vrea sa zica dar si daca ar fi adevarat...Nu stiu sunt bulversata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ina, eu Coryzalia i-am dat exact cum scrie in prospect, cam una pe ora. I-am dat si homeovox, tot una pe ora. Ilinca are rabdare si le suge; daca nu, merg cum a zis simona, dizolvate in apa.
I-am dat si in zilele de gradi, dimineata inainte si dupa 2.30 cand o iau de acolo. Cate una de-un fel, una de-un fel, la cate jumatate de ora.

Floric, si eu am inteles acelasi lucru din mesajul gigelicai :(((



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Anaan, la muuuulti ani ferciti si tandri!
M-ai intrebat ce i-am luat dnei. R. Intentionam sa-i iau ceva de la Londra dar...nu am gasit nimic sa-i placa Asa ca, luni dimineata am iesit la promenada in cautare de inspiratie si, in timp ce-i comandam tortul, am avut o revelatie: in 21 octombrie va avea loc botezul ultimei nepoate a doamnei! Asa ca i-am luat tinuta pentru botez. Am fost happy pentru a am gasit ceva cu un croi pe gusul ei dar cu o calitate pe gustul meu. Tinuta si sampania au fost din partea noastra, tortul si florile din partea lui Ian.

***

Silvi, incredibil cite baiuri concentrate intr-un timp atit de scurt. Bine ca sinteti teferi

***

Alexandra, multa sanatate.
Ai tinut fata acasa pe perioada tratamentului? Ca, daca o duci, nu prea cred ca-si fac efectul. Noi am reusit sa tinem mucii si tusea sub control numai cu...naturiste. Pentru tuse eu i-am dat Coughend (iar nu stiu daca am scris bine) Anaan cred ca l-a recomandat in urma cu vreun an dar n-am avut pina acum "ocazia" sa- testam. La noi a fost bun. E si pentru tuse seaca si pentru tuse productiva. Si Imunorzistan i-am mai dat. Alte simptome nu avea.
De la Londra mi-e jena sa spun cite mi-am luat. Spun doar ca am achizitionat si incaltari, si tzoale, si accesorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Multam, tufete, de lamuririle suplimentare legate de Coryzalia

***

Novus, Alexandra, sa fti admirate si invidiate Poze nu puneti?

***

Anamariame, de ce esti atit de...succinta?

***
Anca Nicolae ce se intimpla de nu mai ai nimic, nimic de impartasit? Nu ne mai iubesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Roro, tare imi place ce si cum povestesti; nu ne pui nisteimagini cu atelierele frantzuzesti?

Simona, faine poze; de cite ori pivesc poze in care apareti toti 4, nu-mi vine sa cred ca ai flacai asa mari.

Mergi la inceput