Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *447*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Hola,

Draga Novus, sa ne dai si noua pe un mail comun ce ti-a trimis Gina.




Am trimis



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

chiar acum am intrat pe mailul c omun si am vazut ca a trimit Novus desenilii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna dimineata!

Bianca, nu m-a dus tartacutza sa trimit pe mail-ul comun! Batranetea ...

Am trimis si eu cand am vazut mesajul tau, asa ca vor fi doua mail-uri cu aceeasi tema.

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Calin este acasa, a scapat de gradinita si ieri, si azi. Si cred ca abia luni il duc din nou. Pe motiv de niste muci "incepatori". Fara alte simptome. Si cum am facut un pact cu ceilalti parinti din grupa de la gradi... sa nu ne imbolnavim reciproc, imi fac datoria si il tin pe Calin acasa pana nu mai are nimic. Sper sa respecte si ceilalti intelegerea.

Otherwise, azi avem o programare la doamna doctor homeopat. Sunt curioasa ce ne mai da, caci tratamentul din iunie, combinat cu salina si mare a dat ceva rezultate. Speram sa o tinem tot asa. Putini muci si cam atat toata iarna! Ceea ce va doresc si voua!

Mie mi-e un somn permanent, iar. Si asta pentru ca domnisorul a inceput sa ceara noaptea la olita, asta o data. Si apoi, de cateva saptamani tot incerc sa-l las sa doarma singur in camera lui. Nu din alt motiv decat acela ca are o camera mica si e mai sanatos sa nu imparta aerul cu nimeni. Drept pentru care adorm copilul (bine ne iubim, ne jucam si facem planuri... pentru a doua zi intai), ma mut in dormitorul oficial, adorm. Asta pe la 10-10.30. Daca am de lucru, ma culc la 12.30-1.
Si apoi pe la 2-3 vine copilul, ma muta inapoi in camera lui ("hai cu mineeee, maaamiiii"), adormim... si pe la 4 ma trezeste ca vrea pipi. Si dupa aia mintenash se face 6.30 cand trebuie sa ma trezesc...


Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gina, mai ia o cafea atunci sa-ti sara somnul
Imi place noua poza de la avatar !!
Ada din fericire nu mai face pipi noptea de multa vreme, nici cand mai avea pampers noaptea nu producea nimic , ma mir pt ca bea multa apa seara, motiv ca sa nu se culce, mai ia cate o gura de apa




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Da, da, poza de la avatar cu Calin e super:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Da, abia acum o vad si eu pe asta noua pana acum am vazut-o tot pe aia "veche" si nu intelegeam de unde si pana unde discutati voi...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hihihi Bianca, tare si avatarul tau !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Bianca, avatar funny!

Novus, pot sa beau inca 5 cafele... ca tot degeaba. In Bucuresti e si o vreme de... sa numeri banii ! Am tot avut week-end-uri agitate si pline si nu reusesc sa-mi revin. As avea nevoie de un concediu de somn!

Nicio veste de la Ramona? N-a vorbit nimeni cu ea?

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Buna,

am vb eu cu ramona, sunt bine amandoua fetele, aia "mica" e mare :), papa deja lapte de la mami, doarme bine. Ramona se mai chinuie cu durerile..., dar trec si ele. Insa e fericita ca Natalia e bine, sanatoasa, si asta e cel mai imp.

O zi buna!
pup



Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 12 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput