Piersicute de iulie-august 2012 (4)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

Salut fetelor!

Fleur, Robert plange in timpul mesei cand are de eructat, fac o pauza, eructeaza si se linisteste.

Noi ne luptam cu colicii, mai nou il chinuie si ziua. Si doarme foarte putin, acum incerc sa-l adorm leganat pe picioare pe perna. Sper sa scape cat mai repede, saracul nici sa ne zambeasca nu prea apuca, mai mereu se screme sau plange. Are si niste bubite foarte mici si foarte multe, dr zice ca sunt de la caldura, il imbrac mai subtire, ele tot se inmultesc si sotul imi tot zice ca asa raceste
De meniul meu nu mai zic, eu fara lactate si fructe sunt varza. Am ajuns la lapte de soia, biscuiti integrali si piept de pui la gratar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

delia la multe luni si ani frumoasei laila.ma bucur ca sunteti toti bine si sanatosi.asta e cel mai important

viairo si mie imi lipsesc fructele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

pe unde ati umblat fetelor?profitati de toamna calduroasa si va plimbati?cam slaba activitate pe aici.
somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Neata, fetele.Poate dormiti, asa ca va las cafea.Delia 21, la multe lunite Lailei. Viairo, si noi patim la fel. Plange cand ii dau lapte si trebuie ridicat sa eructeze.Chestia cu greutatatea nu o cunosc.Dar, din ce am auzit, cei hraniti exclusiv la san nu trebuie sa-si faca probleme.Carmen, de la Humana s-a mai reglat, in sensul ca nu se mai screme rau si mai face si fara supozitor.Cand era pe Nan, urla si cand facea cu supozitor.Acum face normal si galben.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IIuli spune:

Neata, fetelor,
Ada, multumim de cafea, eu tocmai am baut una. As face eu capitol nou, dar nu ma pricep.
Hai ca voiam sa mai scriu si eu, dar se trezeste fat frumos. revin, pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug_2012 spune:



Scutec nou

Mergi la inceput