Ingineri fosti, viitori...(39)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Otilia, iertare pentru ignoranta, dar chiar nu am stiut ca este si ziua ta in 30. La Cristina m-a anuntat FB, caci altfel o ratam si pe ea... Sper sa primesti retroactiv toate urarile mele sincere de Bine, Sanatate, Bucurii si Impliniri, sa-ti dea Domnul numai clipe minunate alaturi de familia ta! LA MUUULTI SI FERICITI ANI!

Cristina, cred ca i-a multumit si anul asta Mosul, desi au ramas cu un gust amar, cred, ca nu i-a mai vizitat personal, ci le-a lasat cadourile sub brad.... Incet, incet, ne-am gandit sa-i trecem la traditiile obisnuite, sa nu picam in ridicol aducand in casa un personaj pe care ei, cu timpul, il vor pune sub semnul intrebarii.

Inchei aici, nu inainte de a va ura tuturor sa aveti un an mai bun, plin de sanatate, bucurii de toate felurile si impliniri pe toate planurile!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pisi ma bucur ca a iesit bine. La noi a scartait ca Roxy cu cateva zile inainte de venirea mea s-a hotarat ca vrea un wii ceea ce era imposibil de realizat decia m inventat o scrisoare de la mosul si niste bani...Asta este...

Eu am gripa de avion ...Asta este...

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Azi eu sunt mai bine dar mi s-a stricat internetul si telefonul fix....

Asta este...

In rest la servici si asta imi ocupa tot timpul...

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

La multi ani tuturor Ionilor si Ioanelor!

Eu inapoi la servici dupa 3 zile din saptamana trecuta de lucru care nu mi-au deschis deloc apetitul. Ma si simt de parca ar fi trecut un tractor peste mine. Toate oscioarele ma dor...

In rest nimic spectaculos decat un weekend fara internet. Cu venit la servici sa vorbesc cu Roxy si tot asa.

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fele dragi, in asta zi de mare sarbatoare!

Spun si eu, din tot sufletul, LA MULTI SI FERICITI ANI! tuturor celor care astazi isi sarbatoresc onomastica si le doresc tot binele din lume!

Eu, vorba Cristinei, sunt ca dupa bombardament. Zici ca-s Dudaiev dupa explozie... Asa-mi vine sa ma bag sub birou, sa ma cuibaresc langa unitatea calculatorului (ca-i calda) si sa fur un puiuc de somnic, ca tare daramata sunt.

Va pup pe toate si ... ne mai vadem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

La multi ani, cu sanatate, bucurii si tot ce va doriti!

Otilia, la multi ani pentru ziua de nastere!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu un pic mai bine azi pentru ca deja am fost la sala, am intrat in paine cum s-ar zice. Am 3kg in plus dar eu credeam ca sunt 5 asa ca nu este foarte rau la cata papa mi-a fost oferita LOL.

La noi este o vreme placuta cu toate ca este tare nor afara. Mi-as dori zapada de acasa...

Va pupic si o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Ce mai faceti voi?

Eu sunt stresata ca am prea multe de facut si prea putin timp plus ca nu stiu cum sa le prioritez....Sper sa treaca saptamana asta fara sa-mi explodeze ceva.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Sper ca toata lumea este sanatoasa si voinica.

Fug la treaba ca am o gramada azi.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Eu mi-s bine, Cristina, doar usor depresiva. Nu stiu ce-o fii: ori stau stelele-n spagat, ori este nostalgia sarbatorilor care au trecut si-a iernii tot mai grele cu care am ramas pe cap, ori criza asta financiara care nu se mai sfarseste, atmosfera tot mai apasatoare de la lucru, poate faptul ca Sergiu Nicolaescu a fost incinerat si nu inmormantat ... frasu' stie. Cert este ca am intrat cu talpile in depresie si simt cum incet, incet, ma scufund tot mai tare...

Pup fetele si numai bine va doresc!

Mergi la inceput