Bulgarasi de ian-feb2013, capitolul 23

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Bravo Dankutza! Sa-ti traiasca "ficiorul"!

Noi mergem miercuri la morfo si stau ca pe ace. Abia astept sa vad gagalicea

22+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Mena nu ai de ce sa-ti ceri scuze ca nu ai scris si aici. Stiam ca tu scrii cateva mesaje pe zi pe forum si brusc ai disparut fara sa spui ca pleci in vreun concediu, ceva. De asta te-am strigat la prezenta. Eu inteleg ca esti trista, dar sa stii ca multe mamici au stat la pat si au dus sarcina cu bine pana la termen. Important este ca bebe sa stea la caldurica pana la cel putin 38 de saptamani. Te pup tare si nu mai fi suparata.

Pisi e bine ca la maternitatea voastra se da laptic cu canita. La Filantropia se dadea cu biberonul.

cu 18+ ... si am inceput luna a-V-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikisor spune:


Citat:
citat din mesajul lui Blue_sea

Bravo Dankutza! Sa-ti traiasca "ficiorul"!

Noi mergem miercuri la morfo si stau ca pe ace. Abia astept sa vad gagalicea

22+



Blue, as vrea si eu sa vin joi cu voi activeaza-ti pm-ul sa iti pot trimite nr meu de tel sa ne sincronizam si multa bafta maine la eco

Dankutza, felicitari pentru baietel

Maggie, imi pare sincer rau iti tin pumnii sa fie totul bine

Mena, scumpa, stai in patut si incearca sa gandesti pozitiv stii bine ca ajuta foarte mult ai grija de voi doi

fetelor care au mai facut eco, felicitari pentru rezultatele bune imi cer scuze ca nu am retinut numele, dar la mine e o problema.. neuronul meu e imprumutat printesei razboinice... deja e o problema cu concentratul si retinutul de chestii parca m-am prostit e frustrant

24+ cu printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna ziua fetele !!!

Am pus link pe FB , si pun si aici , pt cine vrea sa participe la tombola cu invitatii BE. Cum am mai zis , eu toate editiile BE am avut invitatii castigate in diferite locuri

http://www.mamica.ro/invitatii-babyexpo/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=babyexpo


Doamneeee, ador vremea de afara!!!!Bine ca am scapat de calduri

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 15+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Viki, am reusit si eu intr-un final sa imi activez PM! Astept sa-mi dai un semn.

Simina, si mie imi place de mor vremea asta. Mai ales dimineata cand e mai racorica! O ador

22+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Felicitari Danku......avem pereche

Eu am gasit in sifonier 2 perechi de pantaloni pt gravide de la sarcina trecuta.....uitasem de ei complet.Problema este ca unii sunt "gen trening" si au banda mare/lata jos, si mie nu-mi place sa mi se vada adidasul in picior.....caut croitoreasa acum, ca lu mama i s-a stricat masina



fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 15+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Blue_sea

Viki, am reusit si eu intr-un final sa imi activez PM! Astept sa-mi dai un semn.

Simina, si mie imi place de mor vremea asta. Mai ales dimineata cand e mai racorica! O ador

22+









Eu chiar azi constatam ca nu stiu unde s-a dus vara Mie nu-mi place frigul, il suport greu, urasc sa car 100 de haine pe mine. Cand ma gandesc la nascutul in decembrie si plimbatul lui bebe cu economie, daca iar or fi geruri, imi vine sa mor.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Eu chiar azi constatam ca nu stiu unde s-a dus vara Mie nu-mi place frigul, il suport greu, urasc sa car 100 de haine pe mine. Cand ma gandesc la nascutul in decembrie si plimbatul lui bebe cu economie, daca iar or fi geruri, imi vine sa mor.



Ma inscriu si eu tot in trendul asta... eu sufar SINCER de frig.

As vrea sa fiu/Pe-o terasa la maaaaare...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 18+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Ardna am pus 2 poze pe picassa.
Mena si bebele meu e jos si de aceea sunt cam speriata. Sa dea Dumnezeu sa fie bine la amandoua pana la sfarsit. Trebuie sa gandim pozitiv!
Dankutza felicitari pt baietel si pt vestile bune de la eco.


16+ cu
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Am uitat sa ma "laud" cu ceva care imi provoaca o sincera bucurie: pana acum, in saptamana 26, am pus numai 4 kg. Pentru cine nu stie de ce ma bucur asa tare, la Ilinca am nascut la 37s si aveam +30 kg



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 26+

Mergi la inceput