Buburuze de mart-apr2013(5)!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Arianna bine ca te-ai linistit cu analiza la fier si bafta la DT
Cosminuta multa sanatate in continuare si cat mai multe ceaiuri ca sunt bune. Eu beau cu baiatul cei de fructe de padure s i de macese din acela cu fructe in punguta este delicios si are si vit C

de Robert Andrei(18.05.2009) si 14+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Ariana ma bucu de vestile bune
Mara da ceai de fructe de padure beau si eu,cu lamaie.Mananc miere si am si bombonele Negro cu lamaie.Am paracetamol simplu pt.orice eventalitate.Oricum Slava Domnului fata de cum mi-a fost sotzul racit eu sunt super bine.Am dormit in camere separate pana s-a pus un pic pe picioare.Sunt sigura ca va fi totul bine cu(,) colul.

Cosmi 11+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_kiss spune:

Emilia, hai cu vestile de la DT!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Danina durereas poate fi de la ligamente iar cea de cap de la tensiune, cel putin la mine asa a fost!
Casandra si eu am fost la o nunta in we si s-a fumat in dusmanie, la un momenty dat mi s-a facut rau si n-am mai suportat. La 2 am plecat.
Sanatate fetele!

17+ cu
http://lmtf.lilypie.com/3ap2p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Fetelor, am venit de la Dublu Test acum o ora si sunt super happy. Bebe e bine, agitat, dansa pe acolo si ne tot arata fundul. L-a masurat dr pe toate partile si a reiesit ca e bine, in grafice si are tot ce-i trebuie, manute, picioruse, nasuc, vezica, stomac, etc.
Problemele mele vin de la faptul ca placenta e inserata foarte jos langa col si trebuie sa mai stau in pat si sa astept sa mai creasca uterul sa se mai ridice.

12+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Aspenter, Elevit, Euthyrox, Medyn, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Emilia brvo pentru eco bun,te cred ca esti tare fericita;cat despre placenta sunt sanse f mari sa se mai ridice

de Robert Andrei(18.05.2009) si 14+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria-r spune:

Felicitari Emilia pentru rezultatul bun la DT. Ai facut si analize de sange sau doar eco?
Si noi l-am vazut pe bb la eco! A crescut corespunzator si este dezvoltat normal pentru 10 saptamani cat are. Urmeaza si la noi DT. Doamne ajuta sa fie bine si de data asta!
VA pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Felicitaaariiiiiiiii Emilia si maria-r pt vestile bune de la eco

Katy,mara,Baby

Cosmi 11+
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Felicitari Maria

de Robert Andrei(18.05.2009) si 14+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Fetele vineri la control o sa-mi vad si eu bbusul, abia astept

de Robert Andrei(18.05.2009) si 14+
Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput