De ce am ales biberoanele NUK ?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_mona spune:

deoarece baietelul meu nu a primit decat aceste biberoane,care m-am convins ca sunt cele mai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tutu81 spune:

Primul considerent pentru care am ales NUK acum 3 ani a fost faptul ca sticluta se inchide foarte bine si nu curge. Apoi m-am convins de calitatea produselor si am continuat cu ele si la al doilea copil. Sunt foarte rezistente, nu contin BPA, se sterilizeaza fara probleme iar raportul calitate-pret este unul acceptabil. Si mai mult, desenele de pe sticlute le plac foarte mult copilasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LCristina spune:

Prefer produsele de la NUK, intrucat sunt produse de calitate, fiabile si foarte foarte indragite de copilasi.

Ce-l face pe cel mic fericit, il face si pe parinte. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana60 spune:

Sunt mai atractive pentru copii decat celelalte iar calitatea nici nu intra in discutie, sunt fiabile, nu contin BPA, rezista la fierbere (nu toata lumea are sterilizator) si rezista la socuri (eu am scapat o sticluta de pe balcon si nici macar nu s-a zgariat)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dendely spune:

Sunt cela mai bune datorita raportului calitate - pret, le gasesc la cea mai apropiata farmacie....si bebele meu mananca cu placere din ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyyanna spune:

pentru ca au o forma speciala ortodontica a tetinei,posibilitatea de a alege tetina din latex sau silicon, forma si aspectul placut al biberoanelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada87 spune:

Tetina are o forma ortopedica.In plus aceste biberoane au desene atragatoare pentru bebelus.Un alt avantaj este faptul ca aceste biberoane nu contin BPA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_gus spune:

BIBEROANELE NUK SUNT CELE MAI BUNE DE PE PIATA PNTRU CA RAPORT CALITATE-PRET SUNT CELE MAI ACCESIBILE, SUNT DE CEA MAI BUNA CALITATE, SUNT ATRACTIVE PENTRU COPII PRIN DESENELE APLICATE , SUNT IDEALE PENTRU BEBELUSUL VOSTRU LA ORICE VARSTA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Am ales biberoanele Nuk deoarece raportul calitate-pret este unul acceptabil , sunt rezistente la fierbere , au o forma speciala a tetinei, ortodontica, sunt diverse versiuni de tetine (silicon, latex, diverse dimensiuni si forme), o poti alege pe cea mai potrivita si placuta pentru copilul tau, biberoanele au un aspect placut, atragator, cu desene colorate si educative, de diverse dimensiuni care se pot adapta tuturor necesitatilor.

Mami de ANDREEA LAVINIA 1.10.2010
AM PRODUSE IEFTINE AVON SI ORIFLAME LA BAZAR!!!!!- CONT ALEXA1985

AM PRODUSE IEFTINE AVON SI ORIFLAME LA BAZAR!!!!!-CONT ALEXA1985_2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ram_craciun spune:

Am ales biberoanele Nuk deoarece sunt realizate din materiale de buna calitate, au un raport calitate-pret rezonabil, forma naturala a tetinei si sunt decorate cu desene atractive celor mici.

Mergi la inceput