Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

HAI BUNA DIMINEATZA TRUPAAAAA!
Lasati discotecile si poftiti la cafea ,ceai,laptic,fresh si ce mai vreti!
LA MULTI ANI MINUNATI MARIILOR SI MARINILOR!Si bineinteles lui TUDORICA de Onutza!,BEBSTERIC al Elenei si ANDREI de Mami_vreau(deschizatorul nostru de odisee...oare ce-or mai fi facand?)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Buna dimi si la multi ani Mariilor! Cu cafeaua pe gatlej is de vreo jumate de ora.
Daca va intereseaza, la libris.ro au reduceri de 20-25%. Eu mi-am pus deja deoparte carti de vreo 300 de lei. Sunt reduceri reale, ieri baiatul a vrut o carte care era 99 de lei in librarie, iar aici am gasit-o cu 74 de lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

ANITTA ,lui Lucas i-a tot copt pana acum vreo 2 sapt vaccinul,acum se inchide frumos.Stiu ca si ELLY spunea la un moment dat ca i-a copt lui Boom a doua oara.Vai chiar,ELLLLLYYYYYY, o zi minunata de botez!!!!.Si parca mai boteza cineva azi bebelushul da nu imi mai aduc aminte.Oricum simt ca azi e o zi minunata pt toti!
MAMITULE,multumesc,exista totusi o culoare care ma face uracioasa...,dar nu mai fac in veci...neagra.
Hai ELENO,mai rezista un pic ca acusi scapi si tu de gaze..de gazele pustiului.Te simte ca esti prea analitica si documentata si-ti face in ciuda....Ia de aici un sa-ti vina ZEN-ul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Acum m-am invrednicit si eu sa intru pe picasa sa vad ultimele fotografii, n-am avut vreme pana acum.
Bre Virjiniko, ce Spiderman ascundeai tu acolo-sha si nu stiam io? E belea body-ul ala! Iar in poza cu tricoul rosu are o mocutza mistoaca rau!
Si Sabrina e ochioasa rau!
Am vazut si pozele Mirelei, m-am distrat grozav vazandu-i figurile cand era sus, pe Ceahlau. Ce ti-o mai trebuit si urcat pe Toaca, nu stiu zau. Dar la Duruitoarea e grozav, asa-i? Noi am fost acum 4 ani, fetita fratelui meu avea 7 luni, a urcat si ea intr-un wrap improvizat dintr-un cearsaf de-al bunicii mele rupt in doua, pe lung. Iar cand M avea 2 ani, am facut traseul pana la cabana Dochia, de la Izvorul Muntelui, nu de la Durau.
Eva, superbe si fotografiile voastre!!!! Ce costumatie faina a avut Dorian! Deosebit! Si tortul, de asemenea, foarte interesant si vesel! N-am mai vazut pana acum, eu is mai de la tara.
Poate o sa ma invrednicesc si eu azi-maine sa bag ceva poze cu Iulia, eu n-am aparat chiar asa de bun si abia ieri m-am prins pe ce sa apas ca sa fac poze la fetze. Pana acum faceam poze cu setarea de peisaje si-mi ieseau destul de neclare. Adica fetita-i o bombonica, dar iesea in poze o bombonica cu pureci.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza83 spune:

multam de urari!! neatza si voua!!!
La multi ani tuturor mariilor si a celorlalti purandei mici!!!!
Clar ca nu ma mai duc..mai ales ca m-am certat si cu handitati..doar la tribunal sa ma duc sa dau divort.
Va pup!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Onutzo, ce vorbe-s astea?... La multi ani lui Tudorel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

ANITTO,belea esti..auzi ?Bombonica cu pureci...Si te rog frumos Superman,nu Spiderman
ONUTZA,ce handitati?Ce tribunal?Ai nnebunit?Cine vrea sa mearga la Cacica,sa-mi tina si mie 4 locuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_gd spune:

Neatza mamici de pui mici!
Va invit la o felie de tort ca bebsteric se face mare, are 3 luni si plamani pe masura.
La multi ani Marii si Marinei si lui Tudorica si lui Andrei! Sa fiti sanatosi si norocosi ca frumosi sunteti !!!
Slava Domnului ca n-am avut discoteca asta noapte, astazi avem musafiri asa ca ne apucam de curatenie! Am dat cu sotul de pamant si nu l-am lasat sa se duca la serviciu astazi ca nu mai pot frate singura cu toate de gat.
Anitta ce spui tu acolo de citit carti... am primit una cadou de ziua mea, fix acum o luna, abia am reusit sa citesc 3 pagini.
Virgi LC, alias Superman, mai are ganglionul umflat?
Increstinare frumoasa astazi bebeilor!

PS: fetelor da mai scrieti si voi ceva, macar asa sa stim ca sunteti bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

Multumim de tratatie,Elena!Vezi ca mai vin si momente linistite?Ma bucur pt voi.Mie mi se pare ca mai e umflat putin gaglionul lui Lucas,dar dritza zice ca e bine.In schimb nu l-am palpat niciodata axilar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shoshonik spune:

Deci ne vedem maine???? Yupiiiii. De cand astept intalnirea asta...Hotarasem si cu ce hainute imi imbrac broscuta numai sa ne intalnim o data !!!
Pupici, eu mai cant putin cu broscuta, altfel imi canta el si e jaleee. De cateva zile rade in hohote, chicoteste, daca e in brate la tati rade si apoi se ascunde, ieri m-a mucat de umar si a inceput sa o smotoceasca pe Shoshonika.
Puuuuuuop

Mergi la inceput