Piersicute de iulie-august 2012 (1)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iul_aug_2012 spune:

CAPITOLUL 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ARUBA spune:

Neata! Am comis-o rau de tot azi noapte. Sunt toanta odiseei, e clar. In timp ce voi va luptati cu bebelusi colicosi si problemele aferente, eu care n-am asa ceva, ii creez singura. Dupa ce a adormit aseara la 9, ce s-a gandit desteapta de mine, decat sa il trimit pe sot sa ia mancare de la KFC ca pofteam. La 4 s-a trezit bebe, i-am dat san, si la 5 m-a trezit saraca in urlete si gemete, evident ca ii facuse stomacul praf. Sunt treaza de atunci, la 8 a mancat lapte decongelat, eu m-am muls si l-am aruncat, apoi am mancat micul dejun si acum astept sa i se faca iar foame sa o pun la san si apoi sa dorm si eu vreo 2 ore ca sunt zombie, dar ce pot sa zic, mi-am facut-o cu mana mea. Si mai rau, i-am facut-o ei saracuta, care e un copil asa linistit, imi venea sa imi dau suturi azinoapte cand se tavalea de crampe.
Bine ca a facut un kk mare mare pe la 8 jumate dupa masa de dimineata si de atunci e linistita, doar ca nu a dormit decat reprize scurte de cate 20-30 min, n-am apucat sa fac nimic in timpul asta, decat sa ii tai unghiile.

Mergi la inceput