**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Si noi am avut ieri sedinta, am dat banii ce trebuiau, si in rest mai nimik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Insanatosire grabnica Mariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Insanatosire grabnica Mariana

http://alinahandmade.blogspot.com/


Multumesc mult Alina ! Eu am achitat doar taxa de hrana, deocamdata mai am de dat fondul clasei, sa vedem cat o fi fondul gradinitei si taxa pentru lb. engleza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

lA NOI TAXA de engleza este de 4 lei pe sedinta, si cik o sa le bage si curs optional de artasa vedem ce vfa iesi.
Astept vesti sa vedem cum te mai simti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

irish, doreste cineva ?
Azi sunt mult mai bine si e prima zi cand nu sunt "debusolata" la creier. A mers totul struna . Copilu' a fost cooperant asa ca sunt multumita ca am si eu in sfarsit o dimineata buna . Si Biculina a facut ieri iar o lucrare "curata" , au avut de incercuit obiecte de acelasi fel (multime)...si m-am "captusit" si cu un caiet special de lucrat acasa.... Aaa...i-au cantarit si masurat 17 kg, 107 cm...avea scris pe manuta cu pix-ul .
Ufff, azi primim remuneratia, tot aman sa fac lista de debts...imi iese parul prin caciula . Noi sa fim sanatosi, ii multumim lui DD pentru ce avem.

Zi buna si insorita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana ma bucur ca vte simti mai bine DD ajuta cu remuneratia sa iti iasa socotelile.
Astazi Delia de imi veana sa a trebuit s ao iau de umeri sa o urc fortat in clasasi nu stiu de ce.
Astazi trag un Doamne ca nu se mai termina odata treaba in casa
Vreau si eu sa ma angajez ca poate scap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, multumesc ! Socotelile mi-au dat cu virgula......sa vedem de unde intregim...
Imi pare rau ca Delia se manifesta asa...o sa trecem si peste episoadele astea cu . Este la program prelungit?
Nu-ti face iluzii ca o sa scapi..., atata doar ca nu le mai pui pe primul plan .

Caldura mare mon cher!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, btw de ce spuneai. Am primit asta...e super tareeeee .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Are mare dreptate chestia care ai gasit-o tu
Mai am putin si termin mancarea si gata ma odihnescintr-un final ca deja mi-a ajuns numai suport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Are mare dreptate chestia care ai gasit-o tu
Mai am putin si termin mancarea si gata ma odihnescintr-un final ca deja mi-a ajuns numai suport

http://alinahandmade.blogspot.com/


Hai, fugi la odihna ! Nu mi-ai raspuns, Delia e la program normal sau la prelungit?

Mergi la inceput