Fluturasi si floricele de Mai-Iunie 2012 (7)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onutza83 spune:

eleno am lapte ptr ca eu nu ii dau la program ii dau la cerere si a crescut productia de lapte..ca am trecut si prin puseul de crestere de la 3 luni...si atunci m-a rupt...sfatul meu este sa nu ii mai dai la program ca dupa cum vezi colici are oricum..
Crys..deci Tudor nu are colici...el ziua trage gazele fara probleme...si acca la fel...sii noaptea trage gaze ma rog somnoros matzait dar le trage..tranzitul este mai lent noaptea e normal asa..si mai ales ca acu numai cu lapte la unii asa se intampla...sper sa ne revenim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgiL spune:

ELENA,CRYSSAA,multumesc pt aprecieri!Asa ma vad si eu Eleno,cu cearcane pana in gura...
EVA,da,noi am facut doar botezul la biserica si am dat o masa la neamuri(vreo douajde oameni).Da mai am vreo suta care asteapta sa joace in cinstea lui LC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cuchilici spune:

Hello!

Mama ce de grasunei avem in odisee... Venim si noi la raport cu 7.190 kg si 66cm la 3 luni si 10 zile.

Vladut nu-si tinea capul deloc asa ca doctorul mi-a recomandat sa fac exercitii cu el, de ridicat de manute, stiti. Dar acum lui Vladut a inceput sa-i placa si sa vada ca poate tine capul ridicat si practic sa se ridice in fundulet daca sta pe spate si este tinut de manute. Si vrea incontinuu chestia asta. Daca nu il ajut sa se ridice, urla. Oare nu-i solicita prea mult coloana? Acum nu mai pot sa-l potolesc. Voi ce parere aveti?

In afara de asta, suge degetelul cu un patos de ma scoate din minti. Stau toata ziua si toata noaptea sa-i scot degetelul si sa bag suzeta, dar nu, tot degetel e mai bun Si noaptea suge degetelul atat de zgomotos ca ma trezeste din somn, el nu se trezeste in schimb, si cred ca trezeste si vecinii Voi ati rezolvat problema cu suptul degetelului? Parca mai era cineva, Virgi parca?..

Pupam toti fluturasii si toate floricelele

Corina, mami de Vlad Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela77a spune:

virgi, miha81, elena_gd, Cryssa, va multumesc pentru aprecierile legate de albumele foto si ma bucur ca v-a ajutat sa va plimbati macar virtual prin acele locuri, cel putin pana ce se fac bebe strumfii mai maricei, sa-i puteti lua in excursii.



Mirela, MTHFR C677T homozigot. A1298C normal. sarcina pierduta in 8w4d
--------------------------------------------------------------------------------------------
tratament pregatire: femibion I 1tb/zi, cetebe 2tb/zi, coenzima q10 1tb/zi, vita e 1tb/zi, magne b6 1tb/zi, acid folic 1tb/zi, aspenter 1tb la 2 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maiiunie2012 spune:

Dragi mamici avem casuta noua:
aici

Mergi la inceput