Strugurasi de Sept-Oct 2011 *66* LMA

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

La multi ani Elena !
La multi ani Eva !

Sa fiti sanatoase si voioase !

Sei...imi pare rau ! E dureros...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Multumesc fete..

Ii zic si eu minunii mele mici, La multi multi ani, sa aiba tot ce e mai frumos, sa stea dreapta si demna in fata lumii, sa fie sanatoasa ..
sa ii spun ca o iubesc pana la stele si inapoi, de o mie de ori, ca ii multumesc ca m-a ales sa-i fiu mama, si ca m-a invatat sa traiesc, sa respir si sa imi doresc sa invat sa zbor..
TE IUBESC!


LA MULTI ANI EVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Multumim Oana , si Klau

ALA.. daca are si fbra moderata, caca moale si iritatia pot fi de la dinti , stiu ca Lali a patit asta cu piticica..

ANCA total Flavius..

Ce imi place ca sunt tot mai multe fete prezente iar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

La multi ani Ela!!!
La multi ani Eva!!!
Sa cresteti mari, sanatoase si frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineataaaa!!!!

La multi ani Eva, la muulti ani Elena,sa cresteti mari si sanatoase ,sa va bucurati parintii la fiecare pas si gand ,si sa fiti Oameni!



Multumim mult pentru urarile de ieri,toata m-am umflat in pene !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Acum 1 an la 9.10 am devenit ptr. a doua oara mama.La multi ani, iubirea mea.Tu ai adus linistea de care avea mami atata nevoie, bucuria fratiorului tau care te iubeste f. mult si fericirea tatalui tau care si-a dorit f. mult o fetita ca baiat avea.Sa cresti mare, sanatoasa si norocoasa.

Te iubim mult,minunea noastra!


La multi ani Ela!!!Petrecere frumoasa azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:


La multi ani Eva!
La multi ani Ela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

LA MULTI ANI ELENA, EVA
O PETRECERE FRUMOASA SI O ZI MINUNATA DRAGE STRUGARSE

rACHEEL,E AIA MICA DEMENTIALA, O PAPUSAA....NU AM CUVINTE; ayan merge foarte bine in casa, se plimba in toata casa fara nici o problema, nesprijnit,nu cade, insa mi_afost teama pana acum sa il las si afara sa mearga singur ca na,sa nu se loveasca de ciment dar o sa incerc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Neatza

Anul trecut pe vremea asta aveam 2 mesaje

La 6.30 s-a nascut micuta Alexandra de Sei, 3400g, 55 cm, apgar 8!Bine ai venit pe lume micuta printesa! Sa fii sanatoasa, sa cresti mare si frumoasa si sa-i faci mereu fericiti pe parintii tai!!!!Felicitari mami! Recuperare rapida, multa sanatate, mult laptic, rabdare si dragoste infinita pentru iubita ta! - scria Natalia pe DC

A venit pe lume Eva Maria. Greutate 3550, 51 cm, nota 10, cezariana. Suntem bine amandoua. Camady

La multi ani Elena
La multi ani Eva
Sa cresteti mari si sa fiti sanatoase, sa le bucurati viata parintilor vostri
Ma ia cu emotii, cand ma gandesc cum stateam anul trecut lipita de telefon si de calculator, ca se daduse drumul la nasteri. Si trebuia sa fim alaturi una de alta.
Si cate aveam de facut. De cumparat o groaza de lucruri pentru bb, de spalat covoare, de cusut scutece de finet si cearceafuri, si de aranjat camere, de crosetat botosei.

Of of , dar de fericire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Buna dimineata, fetelor!

LA MULTI ANI, ELA!
LA MULTI ANI, EVA!

Sa fiti sanatoase si iubite! Sa aveti o viata lunga si frumoasa!
Petrecere frumoasa sa aveti!!!!!

Camady, vin in w/e 15-16sept la o nunta in Galati, dar ma gandesc sa ma cazez in Braila Daca o sa aveti timp, sper sa iesim la o cafea

Anca, e o scumpete de copil Flaviu! Iar filmuletul e super tare cum e facut cu imaginile si coloana sonora aleasa

Hayat, nu mai plecam o perioada. Pe 20sept incep si eu serviciul si in fc de ce rezolv acolo mai plecam ori ba. Sa-i treaca lui Dimitris bubitele si venim la voi la joaca

Sei, condoleante!

Jade, cum se mai simte T? Sper ca este mult mai bine, iar maine si mai bine, ca sa se bucure de petrecerea lui de 1 anisor

O zi cat mai buna si mai putin caniculara!! Mai ales fetelor din Bucuresti le doresc asta (ieri la ora 18.30 masina mea imi arata ca afara sunt 45grade!!!!)




Mergi la inceput