Strugurasi de Sept-Oct 2011 *66* LMA

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Raluca sa-ti traiasca si tie baietelul.Trebuie schimbata neaparat data nasterii ca ne induce in eroare.

Sei ma bucur ca ati petrecut frumos.Ai o fata f. desteapta ca stie sa se joace asa frumos.
Ce mai stii de Natalia?Nu ii este dor de noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Camady.. Natalia e bine, aseara venea de la mama ei , dupa 2+3 sapt, iar pe fundal se auzeau tipete de 3 fete cucuiete..urmeaza sa se mute si e f ocupata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

buna buna

La multi ani sarbatoritilor de ieri !

am terminat si noi cu petrecareala , a fost tare frumos , toata lumea s a simtit f bine , mancare si bautura a ramas multaaa asa ca ieri au mai venit o parte din invitati ca sa o terminam
copiii s au balacit pana la 12 noaptea in piscina :D
T s a comportat f bine , a fost cumintel , nici nu a vrut sa doarma
a ales de pe tava : banii , calculatorul si mingia :D
a primit multe cadouri , bani , jucarii , masinuta , calut si haine multee multee
cadoul de la mami si tati o sa mergem maine impreuna sa l cumparam

nanna , tortul a fost superb si f gustos
a costat 170 ron si a avut cam 2,5 kg

_


de T 11+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

raluca LA MULTI ANI PENTRU EDUARD!
ma bucur ca a iesit asa de frumoasa petrecerea!
jade ati petrecut de minune! acum asteptam si pozele! bravo lui T ca si-a revenit si a fost in forma la petrecere!
sei, trei zile si trei nopti! asa merita o mica printesa, nu? si ea e printesa inimilor voastre!!!
acum asteptam si poze de la petreceri!
noi am fost sambata seara la petrecerea unchiului meu! a fost super, la inceput l-am luat si pe Stefan cu noi, apoi l-am adus acasa, spalat, culcat. n-a avut soacra nici o problema cu el! s-a trezit dimneata pe la 5, eram deja acasa.
de ieri a inceput sa se ridice de jos fara sa se mai sprijine de nimic. am observat la el ca, atunci cand merge, vorbeste foarte mult. mai e vreunul care face la fel?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Michella poate e mandru de el. Al meu tipa cand merge si merge tinut de o mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

articol interesant despre papucei, ca tot incep copiii sa mearga serios http://incaltamintepentrucopii.blogspot.ro/2011/11/mituri-romanesti.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Eu nu i-am gasit incaltari potrivite lui Dani, recunosc, si i-am luat pana la urma ceva cu talpa cat de cat flexibila, dar nu moale. Si care sustine cat de cat glezna. Si cred ca au si talonete. Daca e vreo mamica din Bucuresti care a gasit incaltari cu talpa moale de tot, fara sustinere pentru glezna si fara talonete va rog sa imi spuneti si mie de unde.
A, vreau sa va povestesc ceva. Dani se umpluse de bubite pe piept in general dar nu numai. Mici si rosii, multe multe de tot. Febra nu avea deloc. Am fost cu el la doctor si ne-a zis ca e ceva viral dar nu a stiut sa ne zica ce e. Dupa aproape 2 luni in care o data au disparut ca sa reapara dupa cateva zile si-a dat seama sotul care era cauza: EL. Il intepase cu barba cand il pupa mai apasat. Am renuntat o vreme la jucariile lui preferate, am redus la minim ce ii dadeam de mancare si nimic. Eram pe punctul de a merge la alergoloaga si cine stie ce ne-ar fi prescris. Si daca ne convingea ca e ceva grav, poate ii si dadeam.

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

articol interesant despre papucei, ca tot incep copiii sa mearga serios http://incaltamintepentrucopii.blogspot.ro/2011/11/mituri-romanesti.html


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Fetelor vad ca v-ati distrat frumos in week-end si strugurasii au fost cuminti cine urmeaza sa petreaca week-end-ul viitor ?

Papucei nu i-am luat pana acum de nici un fel ,merge fara prin casa si parc

Mihaela ,ce faza !! Pai da s-a iritat de la barba ,bine ca nu i-ai dat cine stie ce tratament degeaba si ati descoperit de la ce se irita


Pe Noura am tinut-o 2 zile numai cu chilotei si pantaloni de bumbac ,cand face kk / pipi se inroseste tare la pasa si pe langa , oare ce-o fi ? N-o tin uda ca imediat vad panatolunul ud si o spal/schimb
De o saptamana nu ii dau nici un fruct in afara de banana , nu rosii ,nimic care sa fie acid ,nici un aliment nou , am tinut-o aproape numai pe lapte .
Lali daca intri si vezi mesajul meu ,spune-mi te rog daca ai patit la fel cu printesa ta
Oare sa aiba legatura cu dintii ?








Mamica fericita de bebe NOURA (09.10.11)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_i

Eu nu i-am gasit incaltari potrivite lui Dani, recunosc, si i-am luat pana la urma ceva cu talpa cat de cat flexibila, dar nu moale. Si care sustine cat de cat glezna. Si cred ca au si talonete. Daca e vreo mamica din Bucuresti care a gasit incaltari cu talpa moale de tot, fara sustinere pentru glezna si fara talonete va rog sa imi spuneti si mie de unde.
A, vreau sa va povestesc ceva. Dani se umpluse de bubite pe piept in general dar nu numai. Mici si rosii, multe multe de tot. Febra nu avea deloc. Am fost cu el la doctor si ne-a zis ca e ceva viral dar nu a stiut sa ne zica ce e. Dupa aproape 2 luni in care o data au disparut ca sa reapara dupa cateva zile si-a dat seama sotul care era cauza: EL. Il intepase cu barba cand il pupa mai apasat. Am renuntat o vreme la jucariile lui preferate, am redus la minim ce ii dadeam de mancare si nimic. Eram pe punctul de a merge la alergoloaga si cine stie ce ne-ar fi prescris. Si daca ne convingea ca e ceva grav, poate ii si dadeam.

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

articol interesant despre papucei, ca tot incep copiii sa mearga serios http://incaltamintepentrucopii.blogspot.ro/2011/11/mituri-romanesti.html


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


mama lui Daniel (23/07/2011)


Eu am vazut la ecco, dar costa doua meleoane :d (la reducere)
am gasit ieri ceva foarte fain (piele moale si placuta, talpa flexibila, fara talonet) la un magazin de langa mine dar au doar marimea 18 (adica poti cauta si in magazine simple)
Mai gasesti aici, dar sa te informezi despre fiecare brand. bigstep.ro
Daca au talonet se poate scoate buretelul care ridica talonetul si e ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui alayna

Fetelor vad ca v-ati distrat frumos in week-end si strugurasii au fost cuminti cine urmeaza sa petreaca week-end-ul viitor ?

Papucei nu i-am luat pana acum de nici un fel ,merge fara prin casa si parc

Mihaela ,ce faza !! Pai da s-a iritat de la barba ,bine ca nu i-ai dat cine stie ce tratament degeaba si ati descoperit de la ce se irita


Pe Noura am tinut-o 2 zile numai cu chilotei si pantaloni de bumbac ,cand face kk / pipi se inroseste tare la pasa si pe langa , oare ce-o fi ? N-o tin uda ca imediat vad panatolunul ud si o spal/schimb
De o saptamana nu ii dau nici un fruct in afara de banana , nu rosii ,nimic care sa fie acid ,nici un aliment nou , am tinut-o aproape numai pe lapte .
Lali daca intri si vezi mesajul meu ,spune-mi te rog daca ai patit la fel cu printesa ta
Oare sa aiba legatura cu dintii ?








Mamica fericita de bebe NOURA (09.10.11)





sa nu fie o micoza ceva....

Mergi la inceput