Strugurasi de Sept-Oct 2011 *66* LMA

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

La multi ani frumosi si sanatosi sarbatoritilor de ieri si azi : ELENA ,EVA , MARIA ,ANASTASIA ,CATERINA ,ROBERT !!!!

Imi cer scuze frumosilor de ieri ,dar suntem plecati la tara la niste prieteni si nu am avut net .
Pupici,maine ma intorc acasa si o sa va pup pe fiecare mai cu nadejde [D:]!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

La multi ani Elena, Anastasia, Caterina, Eva si Robert !


Oana, no worries, ne-am lamurit :P
Am vazut k era vb de altcineva, dar ma gandeam k si eu am dat cu batul in balta :D
Bravo Eca pentru primii pasi )am uitat sa te felicit azi cand ne-am intalnit, era super aiurita :P

Alayna, pai doar in pantalonasi sau chilotei.
Noi am inceput sa renuntam incet incet la scutec ziua :)
Practicam EC partial :P

Sei, condoleante

Hayat, pupici back.
ma bucur mult cand mai scrii

Off.. Mikka, trebuia sa o intrebi in ce an si ce cursuri referitoare la alaptare a urmat? si cand si-a actualizat ultima data cunostintele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

La multi ani, Anastasia!!!!!

La multi ani, Caterina!!!!!



Sanatate, fericire si multe, multe bucurii va doresc sa aveti in viata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

LA MULTI ANI FERICITI, ANASTASIA!
LA MULTI ANI FERICITI, CATERINA!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

La multi ani Loriana Maria.

Kora abia astept sa ne intalnim la Braila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Cu intirziere urezi si eu La multi Ani Anastasia, Ecaterina si Loriana

sa cresteti mari, sanatosi, frumosi si tot norocul din lume sa va insoteasca!


Cea mai fericita de Valeria, 17.08.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari. Sa ma iertati ca nu apuc sa intru sa le urez puiutilor La multi ani, insa sa stiti ca ma gandesc la voi. Va urez oricum si voua toate cele bune, sa fie copilasii sanatosi, ca asta e cel mai important, iar voi sa va bucurati de ei.

Caterina mea a petrecut frumos, a fost o vedeta. Sa va zic ce-a ales de pe tava? Cerceii cu Swarovsky, parfumul si fardurile. Diva pana in maduva oaselor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

neata !
Dragi sarbatoriti, dar ce cadouri ai primit strugurasii vostri????????
Eu aseara am comandat asta pentru piticul meu http://minibebe.ro/products/ecoiffier-tren-cu-cuburi-p-4588.html
Jade, masa de lucru poate o iau de Craciun Poate pana atunci se satura de invartit la roti, ca nici cuburile in girafa nu vrea sa le bage. I-am zis lu' tati ca daca il invata sa bage cuburile are 3 beri de la mine la orice ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza Neatza

noi am sarbatorit 3 yile si 3 nopti. 2 torturi, bunici multi, cadouri, oboseala..

Vineri bunici * cumnata si nepoata
Sambata nasi si o tura de prieteni
duminica socrii mei * strabunica

Mancare (duminica), poate insira pe cineva#350;
aperitive: chiftelute pui, snitele, platou mezeluri + branzeturi, bilute de branza, salata beauf, salata vinete, salata ciuperci
ciorbita de vacuta
gratare : ceafa, piept porc, frigarui legume, frigarui pui, ciupeci umplute la gratar

Cadouri de la mami si tati:
http://www.buygiftstoindia.com/prd-230-396-760-14859-electronic-tractor-jojo-bettery-opperated-buygiftstoindia.html
si un set de contruit (flori), nu gasesc poza pe net
si vase de jucarie,ca stiu sa facem ceai, sa amestecam in canita , sa bem ceai si sa dam la ursulet sa pape

un tort l-a palmuit , cand s-a vazut unsa cu frisca a dat pe plans isa dupa ce a gustat frisca s-a imprietenit cu tortu

KLAU f fain cadoasul.. eu am zis ca astept cu masa de construit , ca nu mai am unde sa o pun , imi zice sotu ca trebuie sa inchiriem o garsoniera pt jucarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Cu intarziere urez si eu tuturor pititcilor sarbatoriti in acest week-end "LA MULTI ANI", sa creasca mari, frumosi si sanatosi.

Se pare ca fetitele sunt mai curajoase la mers .Felicitari pentru primii pasi.

Edi ieri a implinit un an si i-am luat motul. Petrecerea am tinut-o sambata la noi acasa si a iesit destul de bine, am avut un pavilion mare montat in curte si decorat ci baloane( stoul s-a ocupat de asta )dar ne-a ucis canicula. A trebuit sa mai intram prin casa la racoare ca altfel nu rezistam. Cu taiatul motului a fost distractie pentru ca Edi nu suporta sa-i pui mana prin par si cu chiu cu vai i-am prins cateva fire cu funda iar cand i-a taiat nasa motul a plans de nu s-a putut. A ales de pe tava bani, o carte, o surubelnita( bucuria lui taicasu' care e pasionat de mesterit).

Asa ca astazi ma resimt teribil, as dormi.......

Pupici, fug la o cafea ca e jale mare

mami de Eduard

Mergi la inceput