Licurici de ianuarie-februarie 2009 (169)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

aaa, e ok asa. se poate cataloga la "se putea si mai rau"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

, da, da....sa ajungi la serviciu tinand gunoiul menajer in mana si in slapi.

" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui veronica75

, da, da....sa ajungi la serviciu tinand gunoiul menajer in mana si in slapi.

" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi



sunteti de belea fetelor!

Andreea nici noi nu am scapat de pampersul de noapte - bine, aici e lenea mea de vina. Razvi bea foarte multa apa noaptea si asta ar insemna sa-l trezesc de vreo 2-3 ori sa faca si imi e un soooomn .

In rest, suntem bine, asteptam sa inceapa gradinita. Anul asta nu sunt obligatorii analizele, cica, pentru ca nu sunt fonduri pentru analizele gratuite , dar daca eu vreau sa le fac cu banii mei nu au nimic impotriva . Parca vad ca luni il duc la gradi si joi e bolnav .

Andruska e o mare smecherie, si-a dat drumul la mers chiar binisor dar si la nervi. Daca nu faci ca ea, hop-tzop se tranteste pe burta de nervi. Si a devenit geloasa rau, Doamne fereste sa-l iau pe Razvi in brate ca in secunda 2 e Andra langa noi, impingandu-l si lovindu-l pe Razvi sa se dea la o parte sa stea ea in brate. Asta se intampla numai la mine si la mama mea, la tati deloc.

Naty cum mai e Ioana, ati exclus deja glutenul din alimentatie? O mai doare burtica?

Rox ce fac nazdravanii, asteapta gradi si scoala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Criss, mda, io astept cu groaza zilele alea cand va trebui sa fac pe zbirul vreo ora ca sa putem iesi pe usa la 7.45. grrrrrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Criss, mda, io astept cu groaza zilele alea cand va trebui sa fac pe zbirul vreo ora ca sa putem iesi pe usa la 7.45. grrrrrr


Noi iesim la 6.50 :)))



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui andre_ea

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Criss, mda, io astept cu groaza zilele alea cand va trebui sa fac pe zbirul vreo ora ca sa putem iesi pe usa la 7.45. grrrrrr


Noi iesim la 6.50 :)))



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.



Auch...eu nici nu ma trezesc la ora aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Ce sa facem Crisspy, ne adaptam :).



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Noi am stat cu scutecul de noapte pana a fost complet uscat timp de vreo 2-3 luni - asa ne-a sfatuit childminder-a si am mers pe mana ei. Deci jupan e potty-trained din octombrie 2011, scutecul de noapte e uscat de la sfarsitul lui octombrie si am renuntat la el in ianuarie. "Accident" am avut o singura data - cand a adormit in masina, a fost pus direct in pat si pana dimineata nu s-a trezit.

Dark Bendis
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

bebelusi dc gasesti sa imi zici si mie; avem pe 23.09 botezul lui victor (si am decis sa arat f bine - ma rog cat se poate ) si pe 21.10 suntem nasi

andre_ea f tare am mai patit o si eu cu luatul pe dos...
si noi am scos pampersul de noapte la vreo luna jumate dupa cel de zi ca aveam multe plecari in per aia si imi era ca udam paturile de hotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Mersi mult rox, si mie imi plac, dar ce mi-a placut mie nu au marime mica ::(((

Porumbita, tu cred ca te referi la rochie pentru tine. Vezi ca sunt reduceri la POEMA, si au niste rochii superbe, si ieftine ca braga. Si-a luat finuta mea ptr nunta sora sii, nascuse de 3 saptamani. Rochiile sunt lungi, elegante, si arata bine si daca ai putina burta

Mergi la inceput